2+kk, s úžasným výhľadom na more, komplex Horizon, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 5809
123,853 €
Plocha 54 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/5
More 350 m
Poplatok za služby 10 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame krásny byt o veľkosti 2+kk, rozloha bytu je 54,93 m2, ktorý sa nachádza na štvrtom poschodí z piatich poschodí, v komplexe Horizon v bulharskom meste Sveti Vlas. Dispozícia apartmánu je chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a dve terasy s nádherným výhľadom na more. Cena je vrátane nábytku a vybavenia.

Komplex Horizon sa nachádza 350 metrov od centrálnej pláže Sveti Vlas a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu s oddychovou zónou, súkromné parkovisko a požičovňu áut.

Medzi neďaleké atrakcie patrí nová pláž Sveti Vlas, centrálna pláž Slnečného pobrežia a prístav Dinevi. Najbližšie letisko Burgas je vzdialené 25 km.

Poplatok za údržbu je 9,6 €/m2 ročne.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, keď sa v posledných rokoch veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto strediska je naozaj malá. Vďaka výstavbe na obľúbenom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza asi 13 km od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami a milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkého množstva turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V meste je niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora je pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morského podnebia a nádhernej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a relatívne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. Posledných niekoľko rokov boli v polovici decembra teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, pretože podnebie je veľmi priaznivé pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre všetkých, ktorí si chcú užiť príjemnú dovolenku v tomto prostredí. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Môžete tu nasávať jedinečnú atmosféru a vychutnať si povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Je tiež na splátky

Mám záujem
Dofinancovanie
Podlažie
4
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
54 m2
Úžitková plocha
48.33 m2
Terasa
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
250 m
Lekár
490 m
Kaviareň
280 m
Reštaurácia
60 m
Bar
140 m
Škola/škôlka
610 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00