2 izbový apartmán v Dawn Park Deluxe, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10701
71,500 €
Plocha 55 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/5
More 700 m
Poplatok za služby 910 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame na predaj 2-izbový apartmán s celkovou rozlohou 55 m2, ktorý sa nachádza na štvrtom poschodí zo šiestich poschodí v luxusnom súkromnom komplexe Dawn Park Deluxe na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Dispozične je riešený ako obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a terasa. Dawn Park Deluxe pozostáva z 2 samostatných budov spojených lobby barom s recepciou, SPA a salónom krásy, ktoré sú zasadené do nádhernej záhrady s fontánami, altánkami a posedením. Komplex sa nachádza 700 metrov od pláže, v pokojnej oblasti s dobre rozvinutou infraštruktúrou. Majiteľom a ich hosťom je komplex k dispozícii:

vonkajší vyhrievaný bazén pre dospelých a deti

Veľká záhrada s fontánami, altánkom a posedením

Detské ihrisko

Luxusné wellness centrum

Priestranná vstupná hala s recepciou

Lobby bar

Bezplatné parkovisko

24-hodinová celoročná ochrana a kamerový dohľad v areáli

Poplatok za údržbu je 910 EUR ročne. Veľmi dobrá ponuka, odporúčame!

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Podlažie
4
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
55 m2
Úžitková plocha
48.4 m2
Terasa
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
40 m
Lekár
530 m
Kaviareň
380 m
Reštaurácia
120 m
Bar
230 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00