2-izbový apartmán s výhľadom na bazén v komplexe Magic Dreams, Sveti Vlas

Sveti vlas, Bulharsko – ID 6916
79,500 €
Plocha 74 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/6
More 300 m
Poplatok za služby 8 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám priestranný apartmán s 2 spálňami a rozlohou 74 m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí zo šiestich poschodí v komplexe Magic Dreams v bulharskom meste Sveti Vlas. Apartmán pozostáva z obývacej izby s kuchynským kútom, spálne, kúpeľne s WC a terasy s výhľadom na bazén. Orientácia je na západ. Cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia podľa fotografií. Byt je vhodný na investíciu aj na celoročné užívanie, krásny pozemok a areál, v blízkosti supermarket a autobusová zastávka. Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza v pokojnej oblasti medzi Slnečným pobrežím a Svätým Vlasom, 300 metrov od pláže. Komplex pozostáva z troch samostatných budov s krásnou architektúrou. Obklopený bohatou zeleňou sa nachádzajú dva veľké bazény s detskými časťami, má špecifickú polohu a ponúka jedinečný výhľad na more. Majiteľom a ich hosťom je k dispozícii:

SPA centrum, lobby bar, bar pri bazéne, reštaurácia, detský kútik, internetová miestnosť, obchody, práčovňa, 24-hodinová ochrana a údržba, priestranné zelené plochy, parkovisko.

Údržbový poplatok je 8 €/m2 ročne.

Veľmi zaujímavá ponuka, Odporúčame!

Koruna sa voči euru posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí pokazilo. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky ku každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Sveti Vlas sa nachádza na najlepšom mieste na bulharskom pobreží Čierneho mora - na úpätí balkánskych svahov, ktoré postupne klesajú do krištáľovo čistých vôd rozľahlého Čierneho mora. Táto priaznivá kombinácia znamená veľa slnečných dní (v priemere 260 za rok), chladné popoludnia, čistý vzduch a ideálne podmienky na liečbu ochorení horných dýchacích ciest.

Okrem ideálneho podnebia v blízkosti Stredozemného mora má Sveti Vlas aj zaujímavú históriu. Približne pred 1800 rokmi sa tu namiesto tráckej svätyne nachádzali luxusné prístavy a rekreačné komplexy. V tom čase sa mesto volalo Larissa a až v 14. storočí prijalo meno Sveti Vlas, patrón obchodníkov.

Pláž letoviska je dlhá 1,5 km a v priemere meria 16 m. Nachádzajú sa tu tri krásne pláže s jemným zlatistým pieskom, ktoré podľa Európskej komisie patria medzi najčistejšie na kúpanie v Bulharsku.

Ak sa chcete zabaviť, Slnečné pobrežie je vzdialené len pár minút jazdy autom, a ak chcete vidieť pamiatky, jedinečné mesto Nesebar a jeho historické a kultúrne dedičstvo sú vzdialené 10 km. V roku 2007 bol v meste Sveti Vlas otvorený najväčší jachtový prístav v Bulharsku - Marina Dinevi s kapacitou 300 jácht.

Konajú sa tu aj zaujímavé podujatia - každý rok v polovici júla sa tu koná jachtárska regata "Svätý Vlas" a v auguste super skipper rally pod rovnakým názvom.

Sveti Vlas je európske mesto, ktoré fascinuje v každom ročnom období. Jeseň je veľmi jemná a teplá, jar inšpiruje krásou kvitnúcej vegetácie a v zime vás zasnežené svahy Starej planiny ponoria do zasneženej rozprávky.

Podlažie
2
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
74 m2
Úžitková plocha
65 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
110 m
Lekár
820 m
Kaviareň
480 m
Reštaurácia
100 m
Bar
420 m
Škola/škôlka
860 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00