2-izbový apartmán s výhľadom na bazén, 100 m od pláže, top lokalita, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 7802
62,700 €
Plocha 55 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/5
More 100 m
Poplatok za služby 450 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame apartmán 2+kk, len 100 metrov od pláže v komplexe Tera v Ravde. Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a veranda. Celková plocha nehnuteľnosti je 55 m2, nachádza sa na prízemí z piatich poschodí, orientácia je na západ. Byt je zariadený a vybavený podľa aktuálnych fotografií. Poplatok za údržbu je 450 € ročne. Vzdialenosť od pláže len 100 metrov.

My v spoločnosti MOJE VLASTNÍCTVO U NÁS Vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Ravda je synonymom pokojnej dovolenky strávenej v súkromí, plnej relaxu a vlhkého morského vzduchu. Na útulných plážach roztrúsených v pobrežnej zóne si každý nájde miesto na leňošenie. Pre tých najlenivejších je v Ravde k dispozícii aquapark, ktorý môže konkurovať aquaparku v Primošku, obľúbenom domovskom mestečku na polostrove. Snáď jediným rozdielom je cena, ktorá je tu oveľa prijateľnejšia ako v iných častiach Bulharska. Výhodnejšie tu kúpite naozaj čokoľvek, či už suveníry z dovolenky alebo ovocie na miestnom trhu. Výborná je aj dostupnosť prímestskou dopravou do blízkych letovísk, ako je známe Slnečné pobrežie, Burgas alebo historický Nesebar, ktorý je s mestom Ravda v tesnej blízkosti.

Podlažie
1
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
55 m2
Úžitková plocha
48 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
790 m
Kaviareň
440 m
Reštaurácia
30 m
Bar
360 m
Škola/škôlka
720 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00