2-izbový apartmán s priestrannou terasou a výhľadom na more v centre mesta Byala

Byala, Bulharsko – ID 5081
73,000 €
Plocha 80 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/4
More 900 m
Poplatok za služby 5 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame priestranný apartmán s 2 spálňami na štvrtom poschodí zo štyroch, ktorý sa nachádza v centrálnej časti malého prímorského mestečka Byala. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchynským kútom a jedálňou, spálne, kúpeľne s WC a priestrannej terasy s prístupom z oboch izieb. Z okien obývacej izby a z terasy je krásny výhľad na more a mesto. Celková plocha bytu je 80 m2, zastavaná plocha je 69 m2. Byt je kompletne zariadený a vybavený všetkým potrebným vrátane klimatizácie a vstavaných spotrebičov (chladnička, umývačka riadu, rúra, sporák, digestor). Na streche sa nachádza obrovská panoramatická terasa, ktorú môžu využívať obyvatelia budovy. Byt má mimoriadne výhodnú polohu z hľadiska mestskej infraštruktúry - v pešej vzdialenosti sa nachádza supermarket, obchody, kaviarne, detské ihriská, škôlka a škola, poliklinika, lekáreň, kancelária poskytovateľa internetu, pláž atď. Vzdialenosť od pláže je 900 metrov. Možnosť zakúpenia podzemného parkovacieho miesta. Ročný poplatok za údržbu je len 5 €/m2 ročne. Veľmi dobrá ponuka na trvalé bývanie aj na prenájom. Odporúčame!

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Byala je administratívne centrum v centrálnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora, ktoré sa nachádza medzi dvoma medzinárodnými letiskami - 50 km južne od Varny a 60 km severne od Burgasu. Pobrežie je charakteristické kombináciou morských zátok, širokých pláží dlhých viac ako 6 km, piesočných dún a malebných bielych skál. Byala je ekologicky čistý región a centrum vinárstva, ktorého tradície siahajú do dávnej minulosti. Mesto ponúka všetko, čo potrebujete na pohodlnú rodinnú dovolenku a celoročné bývanie.

Podlažie
4
Počet podlaží
4
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
80 m2
Úžitková plocha
69 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
330 m
Lekár
700 m
Kaviareň
4 km
Reštaurácia
230 m
Bar
320 m
Škola/škôlka
280 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00