Prečo investovať do nehnuteľností v Chorvátsku?

15.5.2023

Chorvátsko je jednou z najobľúbenejších turistických destinácií Čechov a Slovákov

Prečo investovať do nehnuteľností v Chorvátsku?

Chorvátsko je jednou z najobľúbenejších turistických destinácií Čechov a Slovákov, a to oprávnene. Mnoho ľudí sa tam tiež každoročne vracia.

Kúpa nehnuteľnosti v Chorvátsku vám prinesie nielen stabilnú investíciu, ale aj skvelé miesto na nezabudnuteľnú dovolenku a kvalitný dôchodok. Chorvátsky trh s nehnuteľnosťami je bohatý a veľmi rýchlo sa rozvíja. Nehnuteľnosti nestratia na svojej hodnote, práve naopak! O nehnuteľnosti je záujem, ceny budú rásť a záruka návratnosti investície je vysoká.

Čisté more a počasie

Jadranské more patrí k najčistejším moriam na svete, či už ide o pobrežie na severe alebo na juhu. Nájdete tu aj zachovalú a neznečistenú prírodu. Chorvátsko má nádherné podnebie, ideálne na dovolenku. Slnečné a teplé s dlhými dňami. Najkrajšie obdobie je však od mája do septembra. Chorvátsko je tiež ideálnym miestom na vykonávanie všetkých druhov vodných športov.

Vstup Chorvátska do schengenského priestoru

Keď ste naposledy išli do Chorvátska autom, určite ste stáli v rade na hraniciach. Mám však pre vás dobrú správu. Chorvátsko vstúpilo do schengenského priestoru, takže teraz budete môcť prekročiť hranice bez kontroly. Chorvátsko je veľmi dobre dostupnou krajinou, či už sa rozhodnete letieť alebo ísť autom.

Turistika a kultúra

Chorvátsko má nádherné mestá plné historických pamiatok a malebnú prírodu ideálnu na prechádzky a poznávanie. Chorvátsko je tiež skvelým miestom na stravovanie. V mestách môžete naraziť na zaujímavé kaviarne a reštaurácie. V Chorvátsku sa tiež nebudete nudiť - môžete navštíviť festivaly, kluby a bary.

Ak si chcete kúpiť svoju vysnívanú nehnuteľnosť v Chorvátsku, neváhajte nás kontaktovať!