Prečo investovať v Albánsku?

9.5.2023

V krásnej a podhodnotenej krajine Albánsko vidíme obrovský investičný potenciál.

Prečo investovať v Albánsku?

V krásnej a podceňovanej krajine Albánsko vidíme obrovský investičný potenciál.

Navštívili sme Albánsko a na vlastné oči sme sa presvedčili, že Albánsko je ako Chorvátsko pred 20 rokmi - trochu zabudnutá európska krajina s nevyužitým potenciálom. Napriek falošným domnienkam a stereotypom Albánsko nie je najchudobnejšou krajinou Európy, ale šliape na päty svojim balkánskym susedom.

Albánsko je krajina s neustále sa rozvíjajúcim hospodárstvom, výhodnou polohou a prírodnými zdrojmi. Neinvestovať tu do nehnuteľností by bolo premárnenou príležitosťou. Ich ceny sú síce stále nižšie ako v Českej republike, ale vďaka sľubnému rozvoju krajiny neustále rastú. To vám dáva solídnu záruku návratnosti vašich investícií.

3 dôležité faktory úspechu: miestne vzťahy, znalosť kvality výstavby a náležitá starostlivosť

Máme jedinečné vzťahy s miestnymi developermi a podnikateľmi, ktoré nám umožňujú prístup k jednotlivým projektom, ktoré teraz ponúkame. Vykonávame fyzické kontroly stavby a sme schopní zabezpečiť úpravy na mieru.

Známe kvalitu miestnej výstavby a dokážeme ju odborne posúdiť. Na základe toho potom vyberáme investičné príležitosti.

Všetky informácie a fakty overujeme (právne a historické kontroly).

Udržiavame nadštandardné vzťahy s investormi a developermi. Základné princípy, ktoré vedú k takýmto vzťahom a ktoré podporujú dobré meno našej spoločnosti, sú najmä:

1. V Albánsku pôsobíme na miestnej úrovni, dobre poznáme miestny trh, a preto ponúkame len výhodné investičné príležitosti.

2. Zameriavame sa najmä na novšie nehnuteľnosti alebo na tie, ktoré sú ešte vo výstavbe, ktoré osobne preverujeme a dôkladne kontrolujeme

2.

3. Investorom umožňujeme, aby si vybranú nehnuteľnosť v pokoji prezreli, spoznali Albánsko a až potom sa rozhodli. To všetko s najvyšším možným komfortom. Obhliadku nehnuteľnosti vám vieme sprostredkovať online a z pohodlia vášho domova

4. Samozrejmosťou je špičkový servis, proklientské rokovania a kompletný full servis, aby sme investora čo najmenej zaťažili.

5. Všetko prebieha úplne transparentne a zabezpečujeme obojstrannú komunikáciu v troch jazykoch, aby nedochádzalo k nedorozumeniam.

Moto "náš zákazník, náš pán" pre nás nie je len prázdnym pojmom, naši klienti sa na nás môžu skutočne spoľahnúť. Máme totiž bohaté osobné skúsenosti a znalosti, ktoré zodpovedajú miestnym podmienkam.