Vila s tromi kúpeľňami a bazénom v Pafose , skvelá cena a podmienky

Pafos, Cyprus – ID 8994
490,000 €
Plocha 212 m2
Dispozícia 4+1
More 7 000 m
Stav Výstavba
Obdobie Celoročne

Špičková investícia , potenciál 4000 eur mesačne. Ideálne na dlhodobý prenájom alebo krátkodobý prenájom turistom. Pafos je turistickým centrom ostrova a v súčasnosti veľmi potenciálne miesto na investovanie. V súčasnosti sa v meste stavajú dve americké univerzity a nájomné stúplo. Nachádza sa tu niekoľko svetoznámych golfových klubov a letisko je vzdialené len 30 minút od našich projektov. Na mieste máme zástupcu z Českej republiky.

Potenciál prenájmu tejto vily je minimálne 3000 eur mesačne.

Máme oficiálne čísla, neváhajte nás kontaktovať.

Chcete bezpečne ochrániť svoje financie pred infláciou ? Hľadáte nehnuteľnosť na Cypre priamo od developera, chcete mať na mieste českého zástupcu ? Ste na správnom mieste. Už 10 rokov sme vaším zástupcom pri mori v rôznych krajinách sveta. Sami vlastníme nehnuteľnosti v týchto destináciách a dokonale poznáme miestny trh.

Toto je európska časť ostrova, len 25 minút od letiska Pafos. Vila 3+1 má tri kúpeľne a bazén , tiež garáž, veľkosť pozemku je 270m2. V blízkosti sa nachádza svetoznámy golfový klub. Na mieste vám vieme poradiť aj s hypotékou. Developer používa najkvalitnejšie materiály v regióne a akceptuje krypto platby!

Keďže ide o menšiu rodinnú firmu, ceny sú oveľa lepšie ako u konkurencie, no kvalita je vyššia. Presvedčte sa sami počas investičnej obhliadky, kde budete mať po celý čas k dispozícii svojho česky hovoriaceho delegáta.

Ide o veľkolepé moderné vily so všetkým luxusom, ktorý môžete potrebovať. Atraktívny moderný dizajn zameraný na moderné otvorené bývanie.

Tieto exkluzívne vily so 4 a 3 spálňami1qmi s celkovou krytou plochou 170 m2 a 154 m2 a pozemkom s rozlohou 270 m2 v sebe spájajú priestrannosť a súkromie, ktoré rodina potrebuje. Vily sú navrhnuté s vynikajúcimi dokončovacími detailmi a najlepšími stavebnými materiálmi svojho druhu, aby poskytli energeticky efektívny domov, ktorý je však skutočne elegantný a jedinečný!

Výhodou víl je aj ich poloha, keďže sa nachádzajú v pokojnej a rozvinutej oblasti Konia, s ľahkým prístupom k diaľnici a centru mesta Pafos.

Poloha týchto víl je ideálna a ponúka výbornú dostupnosť do mesta, na pobrežie, na diaľnicu, na letisko a do najobľúbenejšej medzinárodnej školy v Pafose. Samotná dedina ponúka dobrú občiansku vybavenosť vrátane niekoľkých taverien, banky, pekárne, základnej a materskej školy, obchodov a dvoch kostolov.

Podrobnosti o nehnuteľnosti:

Veľkosť pozemku: 270

Tepelná izolácia: pozemok je zateplený.

Spálne: 3

Kúpeľne: 3

Veľkosť nehnuteľnosti: 170

Vzdialenosti:

Vzdialenosť od pláže: 6 km

Letisko: 14 km

Škola: 6 minút

Centrum mesta: 3 km

Kamenné podlahy

Sanitárna keramika Grohe

Inteligentný dom

Moderný dizajn

Výhľad na more

V blízkosti diaľnice a centra

Súkromný bazén s terasou

Tepelná izolácia

Podlahové kúrenie a klimatizácia VRV

Tichá štvrť

V blízkosti medzinárodnej školy v Pafose

Potenciálna investícia do prenájmu

Skvelá investícia buď na dlhodobý prenájom

Vhodné na trvalý pobyt na Cypre

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+1
Výhľad na more
Áno
Plocha
212 m2
Pozemok
270 m2
Úžitková plocha
205 m2
Terasa
39 m2
Balkón
Áno
Garáž
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
212 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
100 m
Lekár
150 m
Kaviareň
360 m
Reštaurácia
120 m
Bar
270 m
Škola/škôlka
90 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00