Luxusný penthouse 3+1 s výhľadom na more , dve kúpeľne

Limassol, Cyprus – ID 13386
1,100,000 €
Plocha 103 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/3
More 1 500 m
Stav Výstavba

Chcete bezpečne ochrániť svoje financie pred infláciou ? Hľadáte nehnuteľnosť na Cypre priamo od developera? Ste na správnom mieste , sme zástupcovia developera na českom trhu a neplatíme žiadnu províziu. Odporúčame vám luxusný projekt v obchodnom centre ostrova.

Nový moderný trojizbový penthouse sa nachádza v elegantnej rezidenčnej štvrti Columbia, v blízkosti miestnej občianskej vybavenosti vrátane obchodov a lekární. Vďaka svojej strategickej polohe je ideálny pre tých, ktorí hľadajú maximálny komfort bez toho, aby sa vzdali pokoja a zelene rezidenčnej štvrte.

Penthouse sa nachádza na treťom poschodí, je prístupný výťahom a jeho ďalšou výhodou je strešná terasa s grilom a súkromnou vírivkou. Byt bol navrhnutý tak, aby ponúkal veľké a svetlé miestnosti, pričom obývacia izba má otváraciu sklenenú stenu, ktorá vedie na balkón s výhľadom. Otvorená kuchyňa s talianskym dizajnom má moderný a elegantný vzhľad so žulovými doskami, ktoré jej pomáhajú splynúť s otvoreným jedálenským priestorom. Penthouse bude dokončený s veľkou starostlivosťou a z ušľachtilých materiálov vrátane drevených podláh v spálňach a mramoru v obývacej izbe. Kúpeľne s keramickými obkladmi a batériami budú doplnené inovatívnymi materiálmi a výberom sanitárnej keramiky od Villeroy & Boch alebo Laufen. V byte je nainštalované podlahové kúrenie, teplá voda a klimatizačný systém VRV, pričom je vybavený aj systémom Smart Home.

Technické vybavenie:

Výťah, strešná záhrada, talianska dizajnová kuchyňa, vysoká špecifikácia povrchových úprav v celom byte, súkromné parkovisko.

Postaráme sa o správu a prenájom nehnuteľnosti od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Kúpou sa náš vzťah nekončí, ale začína. Váš tím MNM.

Je tiež na splátky

Mám záujem
Dofinancovanie
Podlažie
1
Počet podlaží
3
Dispozícia
3+kk
Plocha
103 m2
Úžitková plocha
80 m2
Terasa
20 m2
Garáž
Áno
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
410 m
Lekár
610 m
Kaviareň
390 m
Reštaurácia
410 m
Bar
730 m
Škola/škôlka
190 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00