Luxusný apartmán s 1 spálňou, súkromnou plážou a mólom pri mori na Cypre

Trikomo, Cyprus – ID 9820
117,000 €
Plocha 38 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 2/2
More 300 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

V exkluzívnom zastúpení našich klientov a za skvelú cenu ponúkame krásny apartmán s 1 spálňou a čiastočným výhľadom na more v druhej fáze jedného z najlepších letovísk na Cypre. Aktuálna cena od developera je oveľa vyššia o cca 35 -40% preto je cena konečná , neváhajte nás kontaktovať. Majiteľ predáva s cieľom kúpiť väčšiu nehnuteľnosť.

Sme lídrom na trhu s viac ako 1000 spokojnými klientmi pri mori, pozrite si naše recenzie. Sledujte našu webovú stránku pre naše investičné obhliadky.

Obrovskou výhodou je skutočnosť, že rezort má vlastnú pláž, na ktorej sa nachádzajú ležadlá a domčeky pre obyvateľov projektu. K dispozícii je aj krásne mólo s ležadlami a stánkami, kde si môžete objednať napríklad osviežujúci nápoj. Prístup na pláž je cez podchod pod cestou. Obyvatelia môžu využívať infraštruktúru oboch fáz projektu. Na Cypre je len veľmi málo podobných letovísk.

Apartmán má 34 m2 a balkón 2,5 m2, nachádza sa hneď vedľa podchodu na pláž , takže budete mať najkratšiu cestu na pláž z celej druhej etapy projektov a všetku komerčnú infraštruktúru na dosah. Keďže apartmán je vo výstavbe, k dispozícii sú fotografie analogického apartmánu v prvej fáze.

Príslušenstvo projektu :

Súčasťou projektu je: vonkajší bazén, krytý bazén, aquapark, cyklistické a pešie trasy, fitnes centrum, spa/masáže - beauty centrum, tenisové, basketbalové a volejbalové ihriská, reštaurácia, kaviareň, bar, terasa, plážový bar, K dispozícii je detský klub a mnoho ďalších spoločenských aktivít.

Kúsok od projektov sa nachádza nemocnica a najväčšia univerzita na Cypre, ktorá je uznávaná na celom svete.

Vzdialenosť od letiska Larnaka je 70 km, vzdialenosť od letiska Ercan a Nikózie je 45 km. Do Famagusty 20 km, Kyrénie 40 km, golfového klubu Korenium 35 km. Na Cypre ste letecky do 3 hodín. Čokoľvek vás zaujíma, poradíme vám. Sme fyzicky na mieste.

Odovzdanie apríl 2024.

Splátkový kalendár do januára 2025 bez navýšenia!

Fotografie sú z analogického bytu v prvej fáze.

Splátkový plán

70 % do odovzdania apríl 2024 , zvyšok do januára 2025

Poplatky nad rámec ceny v základe : DPH, médiá, príspevok na infraštruktúru, právne služby, nábytok a spotrebiče - základné prvky sú v cene.

Pre celkovú cenu a postup nás prosím kontaktujte.

Ako prví sme vám ponúkli možnosť investovať do nehnuteľností v zahraničí. Sme jedna z mála spoločností na ostrove, ktorá vám poskytne všetky služby pred a po predaji vrátane prenájmu vašej nehnuteľnosti. Vyberajte si svojho partnera starostlivo, ušetrí vám to veľa času a peňazí.

Sami vlastníme nehnuteľnosti a dokonale poznáme miestny trh. Postaráme sa o všetky služby pred a po predaji vrátane prenájmu vašej nehnuteľnosti na airbnb a transferu na letisko.

Podlažie
2
Počet podlaží
2
Dispozícia
1+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
38 m2
Úžitková plocha
34 m2
Balkón
3 m2
Bazén
5 bazénov
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
3 km
Lekár
10 km
Kaviareň
250 m
Reštaurácia
350 m
Bar
420 m
Škola/škôlka
7 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00