Luxusné štúdio v päťhviezdičkovom projekte

Trikomo, Cyprus – ID 7873
150,200 €
Plocha 34 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 3/17
More 200 m
Stav Výstavba

Chcete bezpečne ochrániť svoje financie pred infláciou ? Hľadáte nehnuteľnosť na Cypre priamo od developera? Už 10 rokov sme vaším agentom v rôznych krajinách sveta. Sami vlastníme nehnuteľnosti v týchto destináciách a dokonale poznáme miestny trh. Ako výhradný zástupca developera vám môžeme ponúknuť tie najlepšie podmienky.

U nás neplatíte províziu za sprostredkovanie obchodu, sme zástupcami developera, kupujete priamo od predávajúceho.

Potrebujete viac luxusu? Predstavujeme vám výnimočný a v súčasnosti najluxusnejší hotelový projekt pri mori v severnej časti Cypru, projekt, ktorý zvýši úroveň výstavby na ostrove. Oblasť, v ktorej sa projekt nachádza, bola časopisom Forbes vybraná ako najlepšia investícia pri mori na rok 2021.

Ide o jediný projekt na svete, ktorého infraštruktúra tvorí plných 30 % celého projektu. strop na ostrove je len 10 %, momentálne projekt odporúčame za zavádzajúce ceny, preto nás neváhajte kontaktovať, čoskoro možno očakávať vyššie ceny. Na pravej strane projektu sa nachádza päťhviezdičkový hotel, v ktorom bude umiestnené najväčšie kasíno na ostrove, čo priláka viac ľudí na pobyt.

Splátkový plán je štyri až päť rokov bez navýšenia.

V cene je zahrnuté: klimatizácia vrv, luxusné vybavenie kúpeľne Handsgrohe, luxusná kuchyňa a ďalšie.

Keďže infraštruktúra ( obchody, reštaurácie, kaviarne, bary , kúpele atď.) siaha až na tretie poschodie, zo všetkých jednotiek projektov je výhľad na more.

Projekt je doslova mestom v meste,688 jednotiek rozdelených do štyroch budov, jedna budova bude využívaná 24x7 ako hotel, majitelia týchto typov jednotiek môžu jednotky využívať predovšetkým na investíciu nie na trvalé bývanie, možno však očakávať vyšší výnos.

V komplexe sa nachádzajú jednotky rôznych typov a veľkostí: 1 izbové až 5 izbové, penthouse jednotky na vyšších poschodiach budú mať vlastný bazén a jacuzzi na terase.

Stručná charakteristika projektu a infraštruktúry:

Päť druhov reštaurácií ( talianska, miestna, mediterrenean, shushi bar a iné ) tri bazény, z toho jeden infinity bazén, rôzne športové a športové komplexy, parky, nákupné centrum, kde budú len luxusné značky. Kúpele, fitnescentrá , obchody a kaviarne.

Divadlo a kino, cyklistická cesta , chodník pre peších , zmenáreň , uzavretý squashový kurt , sauna , parný kúpeľ , masáže , hamam , krytý bazén , posilňovňa , joga - pilates , 24-hodinová ochrana a kamerový systém , priestory na aktivity a zábavu (hracie automaty / karaoke / playstation room).

Upratovanie (odvoz odpadu), Kyvadlová doprava, Ošetrovňa, Klub zdravia, Požičovňa bicyklov, Trezor, Široké detské ihrisko, Čistiareň, práčovňa a žehliareň, Kaderníctvo a kozmetické centrum / holičstvo, Škôlka a detský klub (stráženie detí), Supermarket, Snack bar pri bazéne. Viacúčelový salónik na zábavu, večierky a konferencie, reštaurácia "Day Time" a raňajkový salónik, Panaromic Pool Bar, reštaurácia "Steak House", Cigar Bar, Lobby Bar. Hookah/Shisha Bar, Pattiserie a mnoho ďalšieho. Na požiadanie zašleme špecifikáciu špičkového interiéru.

Postaráme sa o všetky predpredajné a popredajné služby vrátane prenájmu vášho majetku.

Je tiež na splátky

Mám záujem
Dofinancovanie
Podlažie
3
Počet podlaží
17
Dispozícia
1+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
34 m2
Úžitková plocha
34 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
120 m
Lekár
650 m
Kaviareň
250 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00