Apartmán s 3 spálňami pri mori , Yacht club a vodné športy

Gaziveren, Cyprus – ID 6905
221,000 €
Plocha 105 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/20
More 50 m
Stav Výstavba

Tento skvelý wellness a hotelový projekt pri mori od nášho obchodného partnera sa nachádza na severozápadnom pobreží Cypru, v meste Gaziveren v okrese Lefke. V regiónoch sa nachádzajú tri veľké univerzity , počet študentov každoročne rastie. Preto sa tu nájomné neustále zvyšuje. Klientela regiónu je prevažne zo západnej Európy a Škandinávie. Nachádza sa tu aj jachtársky klub!

Vo vzdialenosti 50 km od komplexu sa nachádza pohorie Troodos, kde si môžete v januári a februári zalyžovať.

Návratnosť investície do projektu je 10-12 rokov v závislosti od toho, kedy investor do projektu vstúpi, preto neváhajte investovať, aby ste získali čo najvyššiu návratnosť. S každou etapou výstavby sa cena automaticky zvyšuje a návratnosť bude dlhšia.

Územný plán neumožňuje takú hustú zástavbu, aká býva v iných oblastiach ostrova. V súčasnosti je to veľmi zaujímavá oblasť na investovanie.

Komplex pozostáva zo štyroch 20-poschodových budov s 500 bytmi

a ponúka oveľa viac ako len prepracované rezidencie. Ponúka životnú dovolenku s konceptom luxusného hotela. K apartmánom patrí skladovací priestor, parkovacie miesto a miesto v podzemnej garáži!

Vybavenie a služby ponúkané v projekte teda nie sú o nič horšie ako v päťhviezdičkovom hoteli. 95 % apartmánov má skvelý výhľad na more. Ponúkame rôzne typy apartmánov od štúdií 1+0 až po mezonetové apartmány 4+1. Naše penthousové apartmány sú 2+1 alebo 3+1. Všetky bloky majú tri výťahy.

Gaziverenské more je okrem nádherného výhľadu známe aj vodnými športmi. Ľudia z celého sveta sem prichádzajú za aktivitami, ako je napríklad kitesurfing. Developer zachoval túto možnosť a zároveň zvýšil komfort využívania pláže na iné aktivity. Preto vybudoval vlnolam, ktorý je dlhý 250 metrov a 50 metrov z neho slúži ako prístav pre jachty. Na otvorenom mori vytvoril bezpečnú a pohodlnú lagúnu s vlnolamom.

Budú tu súkromné kabíny, plážový bar a priestor na vystúpenia dídžejov.

Aktivity na mieste:

jachtársky klub

veľké kúpele

súkromné kino

fitnescentrum (300 m2)

futbalové ihrisko

tenisový kurt

basketbalové ihrisko

plážový volejbal

futbalové ihrisko + tenisový kurt, minigolf

chodníky pre peších a cyklistov

požičovňa bicyklov a terénnych vozidiel

rybolov

kitesurfing a vodné športy

potápanie

zariadenia:

reštaurácia

kaviareň/bar

kino

supermarket

vonkajší bazén s rozlohou 1000 m2 a krytý bazén

vnútorné a vonkajšie detské ihrisko

študovne a zasadacie miestnosti

kúpele (turecký kúpeľ, sauna, parný kúpeľ, ľadový kúpeľ, masáže)

Platobný plán:

- Platobný plán: 35 % platba vopred, po 36 mesiacoch platba spoločnosti s nulovým úrokom (po máji 2023 bude platobný plán len 24 mesiacov), preto nás neváhajte kontaktovať čo najskôr.

Bankový platobný plán

- Platba 50 % vopred, zvyšných 50 % je možné získať bankovým úverom na 120 mesiacov.

Ako prví sme vám ponúkli možnosť investovať do nehnuteľností v zahraničí. Sme jedna z mála spoločností na ostrove, ktorá vám poskytne všetky služby pred a po predaji vrátane prenájmu vašej nehnuteľnosti.

Sami vlastníme nehnuteľnosti a dôverne poznáme miestny trh. Postaráme sa o všetky služby pred a po predaji vrátane prenájmu vašej nehnuteľnosti.

Je tiež na splátky

Mám záujem
Dofinancovanie
Podlažie
1
Počet podlaží
20
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
105 m2
Úžitková plocha
85 m2
Terasa
18 m2
Garáž
Áno
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
4 km
Lekár
8 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
610 m
Bar
250 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00