2 izbový byt v Pafos, potenciál 1500 eur mesačne

Pafos, Cyprus – ID 6868
246,000 €
Plocha 59 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/3
More 2 000 m
Stav Výstavba
Obdobie Celoročne

Najlepšia investícia! Ste investor, ktorý hľadá solídny zisk z dlhodobého prenájmu ? Ste na správnom mieste, potenciál prenájmu tohto bytu v Pafose je 1500 eur mesačne.

Ideálny na dlhodobý prenájom alebo krátkodobý prenájom turistom. Pafos je turistickým centrom ostrova a v súčasnosti veľmi potenciálnym miestom na investovanie. V súčasnosti sa v meste stavajú dve americké univerzity a nájomné stúplo. Nachádza sa tu niekoľko svetoznámych golfových klubov a letisko je vzdialené len 30 min od našich projektov. Na mieste máme zástupcu z Českej republiky.

Tento 2-izbový byt v novej modernej budove je ideálny pre bývanie v meste alebo investíciu vďaka svojej ideálnej polohe, potenciál prenájmu je 1500 eur mesačne. nachádza sa na 1. poschodí nového moderného bytového domu so skvelým dizajnom zvonku aj zvnútra. K bytu patrí garáž a terasa s rozlohou 8 m2. Ponúka všetko potrebné na jednoduché bývanie vrátane modernej sprchy, kuchyne, vstavaných skríň a krytej verandy.

Mramor v kúpeľni, talianska mramorová dlažba, kuchyňa s vysokým leskom, skrine s talianskym dizajnom.

K bytu patrí terasa

Komplex sa nachádza vo finančnom a obchodnom centre mesta, kde sa nachádza okresný súd, vládne úrady, advokátske kancelárie a finančné inštitúcie, do 5 minút chôdze. Novo zrekonštruované staré mesto je plné miestnych kaviarní, barov, reštaurácií a butikov, ktoré sú tiež v pešej vzdialenosti. Okrem toho sa v tesnej blízkosti nachádzajú dve novovznikajúce americké univerzity.

Je tiež na splátky

Mám záujem
Dofinancovanie
Podlažie
1
Počet podlaží
3
Dispozícia
2+kk
Plocha
59 m2
Úžitková plocha
48 m2
Terasa
7 m2
Garáž
Áno
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
670 m
Lekár
110 m
Kaviareň
90 m
Reštaurácia
60 m
Bar
360 m
Škola/škôlka
210 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00