INVESTÍCIA ZAJEZD 7. 12. 2023 - 10. 12. 2023

Prehliadky nehnuteľností v Bulharsku

Chceli by ste investovať do nehnuteľností v Bulharsku, ale máte s touto krajinou málo skúseností? Máte otázky a chceli by ste si pozrieť malebné okolie? Chceli by ste stráviť niekoľko dní pri priezračnom Čiernom mori a potom sa v pokoji svojho domova rozhodnúť, či je investovanie do nehnuteľností v Bulharsku pre vás tou správnou voľbou? Potom by sme vám chceli ponúknuť jedinečnú príležitosť pozrieť si nehnuteľnosti v Bulharsku.

Dôležité informácie:

- Nezáväzná návšteva, pri ktorej vám odpovieme na vaše otázky.

- Trvanie a dĺžka vášho pobytu v Bulharsku je len na vás. Sme tu pre vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Všetky potrebné služby si klient môže zabezpečiť podľa vlastného uváženia, u nás absolvuje len samostatné prehliadky po dohode.

- Obhliadky s konateľom Tsvetomirom Zlatkovskim budú v období 07.12.2023 - 10.12.2023. Na prihlásenie svojej účasti v tomto období máte čas do 20.11.2023. Po prihlásení budete mať stretnutie, na ktorom s pánom Zlatkovskim preberiete svoje zameranie a očakávania od nehnuteľnosti. Následne uhradíte cenu investičnej obhliadky. Pred obhliadkou si spoločne vyberieme nehnuteľnosť z množstva ponúk na našej webovej stránke MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE.CZ.

- Balík Bulharsko na skúšku zahŕňa: prehliadky vopred vybraných nehnuteľností podľa vášho rozpočtu, 2 noci v Bulharsku v našich apartmánoch alebo hoteli, transfer z letiska a na letisko a ďalšie doplnkové služby. Cena za osobu od 6 900 Kč, cena je pevná.

- Pozor! Vopred upozorňujeme, že za letenky si zodpovedáte sami!

- Objekt si môžete vybrať a rezervovať na mieste, alebo sa môžete v pohodlí a pokoji domova po návrate rozhodnúť, či je kúpa vlastného objektu pri mori pre vás to pravé.

- Upozornenie: Ide o platenú prehliadku apartmánov s osobným agentom. Nejedná sa o poznávací zájazd ani plavbu loďou. MY REAL ESTATE U MORE.CZ je len sprostredkovateľom kúpy nehnuteľností v Bulharsku.

- Termín obhliadky si môžete kedykoľvek rezervovať ZDARMA online

 

Čo vás čaká


Deň 1

- Príchod na letisko (Sofia / Varna / Burgas) na vlastnú zodpovednosť.

- Spoločne sa odvezieme do jedného z našich apartmánov, ktoré spravujeme.

- Ubytujete sa.

- Voľný program (prehliadka mesta).

 

Deň 2


- Ráno o 9:00 hod. budú spoločné raňajky.

- Pôjdeme na prehliadku vopred vybraných apartmánov.

- Ukážeme si jednotlivé časti plážového pobrežia a vysvetlíme si rozdiely medzi nimi, a to z hľadiska návratnosti investícií aj ich skutočného využitia.

- Večer si vychutnáte spoločnú večeru, na ktorej si budete môcť vychutnať miestnu gastronómiu, ktorá je skutočne vynikajúca. Urobíme rekapituláciu apartmánov, ktoré ste videli.

Deň 3


- Pri spoločných raňajkách urobíme rekapituláciu apartmánov, ktoré ste videli v prvý deň, alebo môžeme pokračovať v prehliadkach.

- Ak vám prehliadky apartmánov stačia, môžete tento deň využiť na spoznávanie krás mesta alebo sa môžete vydať na celodenný výlet za krásami Bulharska, a to buď prenajatým autom alebo prostredníctvom služieb miestnej cestovnej kancelárie.

Deň 4


- Vyzdvihneme vás v mieste ubytovania a zabezpečíme transfer na letisko.

 

Naplánujte si let na prehliadku s vedúcim pracovníkom


7.12.2023 - 10.12.2023

Letenky nájdete na tomto odkaze:

SKYSCANNER LETENKY DO BULHARSKA

Prihlásenie na investičný zájazd

Bulharsko 23. 3. 2024 - 23. 3. 2025