Referencie

Predtým, než sa rozhodnete kúpiť nehnuteľnosť v zahraničí, najskôr si overte, kto vám obchod zprostredkuje. My pochádzame z krajín, z ktorých vám nehnuteľnosti ponúkame, a preto dobré poznáme miestne zákony a dokážeme vám na mieste zabezpečiť všetok servis. Prečítajte si, čo klienti hovoria o našich službách.

Naše ocenenia a certifikáty
proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz

Dobrý deň, volám sa Milan Sejkora a dovoľte mi, aby som sa s vami podelil o naše skúsenosti s realitnou kanceláriou mojenemovitostumore, ktorú zastupuje pán Marinkovič. V lete 2021 sme sa rozhodli kúpiť rozostavanú budovu na ostrove Dugi Otok v Chorvátsku z ponuky realitnej kancelárie. Následne sme v spolupráci s pánom Marinkovičom podpísali predkupnú zmluvu s podmienkou, že nehnuteľnosť bude predávajúcim dokončená do marca 2022. Za výraznej pomoci pána Marinkoviča sa podarilo celú akciu úspešne dokončiť, stavba bola odovzdaná a následne zapísaná do katastra nehnuteľností v Chorvátsku. Túto realitnú kanceláriu môžem vrelo odporučiť všetkým potenciálnym klientom realitnej kancelárie a hlavne môžem naďalej vrelo odporúčať služby pána Marinkoviča
Milan

Zanechajte recenziu

Budeme radi, keď sa s ostatnými podelíte o skúsenosti s našimi službami. Oceníme akúkoľvek spätnú väzbu, aby sme mohli naše služby urobiť ešte lepší.

Ak máte záujem sa s nami stretnúť, neváhajte sa zastaviť v našej kancelárii, sme tu pre vás.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00