Zariadený dom s bazénom, v pokojnej dedinke Gurkovo

Gurkovo, Bulharsko – ID 10554
207,000 €
Plocha 150 m2
Dispozícia 4+kk
More 10 000 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Pekný dom v obci Gurkovo, 10 km od mesta Balčik. Dom bol postavený v roku 2009 a má rozlohu 150 m2. Pozostáva z: vstupnej chodby, obývacej izby s kuchynským kútom, troch spální a troch kúpeľní. Na predaj kompletne zariadený a vybavený. Dvor má rozlohu 564 m2, s bazénom, oddychovou zónou a grilom. Všetko bolo zrekonštruované v roku 2022. Dom má kamerový systém, garáž a parkovacie miesta vo dvore.

Skvelá ponuka, vrelo odporúčame!

My v spoločnosti MOJE REALITY NA MIERU Vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Dom sa nachádza v pokojnej obci Gurkovo, ktorá má približne 500 obyvateľov, 3 obchody a materskú školu. Obec je tichá, ideálna na oddych a nachádza sa len 10 km od mora. Obec spadá pod obec Balčik, nádherné prímorské letovisko.

V Balčíku si môžete pozrieť botanickú záhradu a romantický palác rumunskej kráľovnej Márie, 20 km severne od mesta Kavarna. V blízkosti sa nachádza mys Kaliakra a oblasť Yailata. V obci sa nachádza materská škola, kultúrny dom, policajná stanica, dobre zásobené obchody s potravinami, reštaurácie, park a štadión. Jednou z kultúrnych pamiatok obce je kostol svätého Dimitra postavený v 19. storočí.

Počet podlaží
1
Dispozícia
4+kk
Plocha
150 m2
Pozemok
564 m2
Úžitková plocha
150 m2
Garáž
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
150 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
8 km
Lekár
9 km
Kaviareň
8 km
Reštaurácia
5 km
Bar
8 km
Škola/škôlka
8 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00