Zariadený byt na predaj v obci Sveti Stefan

Sveti Stefan, Čierna Hora – ID 7167
350,000 €
Plocha 120 m2
Dispozícia 4+kk
Podlažie 2/3
More 300 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Letná sezóna

Apartmán s celkovou rozlohou 120 m2 má tri spálne, dve kúpeľne, samostatné WC, veľkú obývaciu izbu s otvorenou kuchyňou a krásnym výhľadom na more. Dve obrovské terasy s výhľadom na celý záliv.

Celá nehnuteľnosť je obklopená terasami a má 3 samostatné vchody, na južnej a západnej strane.

Parkovanie je zahrnuté v cene tejto nehnuteľnosti.

Mesto Sveti Stefan, jedno z najluxusnejších letovísk na čiernohorskom pobreží, sa nachádza na južnom konci Budvanského zálivu. Kedysi to bola rybárska dedina, dnes je to najzaujímavejšie hotelové mesto na východnom pobreží Jadranu. Sveti Stefan vyzerá ako kamenná loď, ktorá narazila na pevninu a zakotvila tu. Môže sa zdať, že je to ostrov, ktorý je s pevninou spojený len krátkou úzkou piesočnatou plážou, pozdĺž ktorej sa nachádzajú pláže s nabitým ružovým pieskom.

Sveti Stefan však nie je len starobylé mesto na polostrove. Jeho novšia časť vyrastá na pevnine, kde stojí množstvo hotelov, penziónov a súkromných ubytovacích zariadení. Na piesočnom priesmyku spájajúcom polostrov s pevninou sa nachádza krásna pláž z baleného piesku, čiastočne platená a čiastočne určená len pre hotelových hostí. Ďalšie možnosti kúpania sa nachádzajú na oboch stranách novšej časti mesta.

Podlažie
2
Počet podlaží
3
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
120 m2
Úžitková plocha
100 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
4 km
Lekár
5 km
Kaviareň
200 m
Reštaurácia
120 m
Bar
200 m
Škola/škôlka
90 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00