Zariadený apartmán s 1 spálňou v komplexe Levsha, najvyššia cena, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 5568
48,000 €
Plocha 43 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 5/6
More 600 m
Poplatok za služby 8 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám zariadený apartmán 1+kk o veľkosti 43,15 m2, ktorý sa nachádza na piatom poschodí zo šiestich poschodí v súkromnom komplexe Levsha na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Dispozične je riešený ako chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC, priestranný balkón. Byt sa predáva zariadený vrátane práčky. Byt a zariadenie vo výbornom stave. Kvalitná nehnuteľnosť za dobrú cenu. Apartmán ideálny na prenájom a celoročné užívanie. Veľmi dobrá cena! Odporúčame!

Komplex sa nachádza v centre Slnečného pobrežia, 600 metrov od piesočnatej pláže. Oblasť je tichá a s dobrou infraštruktúrou. V pešej vzdialenosti sú obchody, supermarkety, reštaurácie, kaviarne, bary, lekárne, zdravotné stredisko, aquapark, autobusová zastávka. Oblasť je otvorená po celý rok.

Infraštruktúra komplexu:

Plavecký bazén

-Parkovisko

-Ochrana.

Údržba je len 8 €/m2 ročne.

V spoločnosti MY PROPERTY AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
5
Počet podlaží
6
Dispozícia
1+kk
Plocha
43 m2
Úžitková plocha
38 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
360 m
Lekár
580 m
Kaviareň
330 m
Reštaurácia
60 m
Bar
60 m
Škola/škôlka
790 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00