Zariadený 3+kk, prvá línia, úžasný výhľad na more, Primorsko

Primorsko, Bulharsko – ID 6012
390,000 €
Plocha 148 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 4/5
More 10 m
Poplatok za služby 12 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame luxusný apartmán 3+kk v blízkosti centra a priamo pri južnej pláži v butikovom komplexe na nábreží v bulharskom meste Primorsko. Konkrétny byt 3+kk s rozlohou 148 m2 sa nachádza na štvrtom poschodí z piatich a má juhovýchodnú orientáciu. Budova je navrhnutá tak, aby ste zo všetkých okien videli na more, malebnú pláž, zátoku Čertovej rieky a vrcholky pohoria Strandža pokryté stáročnými lesmi. Komplex sa nachádza na južnej pláži, v blízkosti centrálnej časti mesta a v tesnej blízkosti všetkých zariadení, ktoré Primorsko ponúka. Stavebné a dokončovacie práce sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov podľa európskeho štandardu, čo vytvára pocit luxusu, pohodlia a pohodlného usporiadania. Komplex je k dispozícii vám a vašim hosťom:

Recepcia

Bezpečnostný a kamerový dohľad

Úplne uzavretý priestor

Bazén s detskou časťou

Detské ihrisko

Reštaurácia

Kúpele a posilňovňa

Chill out zóna s barom a vírivkou na streche komplexu

Podzemné parkovisko

Poplatok za údržbu je 12 €/m2 ročne.

Apartmány sa predávajú zariadené. Budúci majitelia majú možnosť využívať služby správy bytov.

Jedinečná ponuka. Odporúčame!

Našou najväčšou pýchou sú naši spokojní zákazníci.

Znovu a znovu posilňujeme našu prestíž a dôveru poskytovaním odborného poradenstva a zdieľaním našich názorov s klientmi, ktorí dlhodobo profitujú z nehnuteľností, ktoré úspešne kúpili podľa plánu v sľúbenom termíne.

V každom prípade, ktorý spravujeme, sa o vás nielen staráme a poskytujeme odborné poradenstvo, ale aj pridávame hodnotu do vášho života a prispievame k zlepšeniu vašej ekonomickej situácie dobrým investovaním vašich peňazí.

Náš vzťah sa nákupom nekončí, ale len začína! Sme vašimi susedmi a partnermi, a to nielen počas doby vlastníctva vybranej nehnuteľnosti.

Chráňte svoje peniaze pred megainfláciou rozumným investovaním do vlastnej nehnuteľnosti na pláži. Ceny v Bulharsku sú TERAZ o polovicu nižšie ako v iných krajinách EÚ.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva, vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie. Pre našich klientov zabezpečujeme prenájom a správu nehnuteľností na celom bulharskom pobreží.

O meste Primorsko. Pôvodne malá rybárska dedinka 50 km južne od Burgasu sa stala obľúbeným turistickým cieľom väčšiny českých turistov. Nájdete tu jedny z najdlhších a najkrajších piesočnatých pláží Bulharskej riviéry, ktoré sú známe svojím bielym pieskom, čistou vodou a pozvoľným vstupom do mora.

Od roku 1994 je Primorsko držiteľom symbolu Modrej vlajky. Modrá vlajka je symbol, ktorý označuje pláže alebo prístavy, ktoré spĺňajú environmentálne normy. Na získanie vlajky sa vyžaduje čistá voda a recyklácia odpadu, pláže musia mať bezbariérový prístup a musia byť vybavené zdravotníckym zariadením, informačným centrom, zábavnými prvkami, toaletami a kabínkami na prezliekanie.

Podlažie
4
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
148 m2
Úžitková plocha
130 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
100 m
Lekár
170 m
Kaviareň
10 m
Reštaurácia
30 m
Bar
130 m
Škola/škôlka
280 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00