Zariadený 3-izbový apartmán v komplexe Sunny Day 4, najvyššia cena, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10612
58,000 €
Plocha 70 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/4
More 700 m
Poplatok za služby 580 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Najlepšia cena za rýchly predaj! Ponúkame byt 3+kk, veľkosť 70 m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí zo štyroch poschodí, v súkromnom komplexe Sunny Day 4 na Slnečnom pobreží, Bulharsko. Cena je vrátane nábytku a zariadenia. Dispozícia je obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC, balkón. V byte sú nové stoličky v jedálenskej časti, led pás v kuchynskej linke, plne vybavená kuchyňa, klimatizácia, nová práčka, bojler, kompletná kúpeľňa so sprchovacím kútom, šatníky, skriňa v obývačke a v spálni je nová, nová rozkladacia pohovka - 2x lôžko, nový matrac, botník, 2x tv, posedenie pri bazéne - plastový stôl + 3 stoličky, bazén pod balkónom, zásuvka na nabíjanie skútrov pri bazéne vyvedená z bytu, alarm spectra, kamera na chodbe hikvison, nové zásuvky a vypínače, 2x wifi router.

Veľmi dobrá cena! Odporúčame! Komplex Sunny Day 4, v ktorom sa apartmán nachádza, je malý, tichý a útulný. Ponúka bazén s relaxačnou zónou, zelené plochy, 24-hodinovú ochranu, parkovisko, detské ihrisko, recepciu. Nachádza sa 700 metrov od pláže a centra Slnečného pobrežia v tichej a pokojnej oblasti, ďaleko od hlučných reštaurácií a hotelov. V blízkosti sa nachádza najväčší aquapark v Bulharsku. Poplatok za údržbu je 580 € ročne.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
2
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Plocha
70 m2
Úžitková plocha
61.6 m2
Balkón
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
420 m
Lekár
1 km
Kaviareň
710 m
Reštaurácia
430 m
Bar
580 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00