zariadený 2-izbový byt v centre Burgasu, obytný komplex Bratya Miladinovi, vhodný na prenájom

Burgas, Bulharsko – ID 5976
126,999 €
Plocha 58 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/8
More 1 200 m
Poplatok za služby 1 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame kompletne vybavený byt 2+kk, rozloha bytu je 59 m2, nachádza sa na druhom poschodí z ôsmich poschodí v obytnom dome v Bratya Miladinovi, Burgas, Bulharsko. Dispozícia bytu je chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa a samostatné WC, zasklený balkón. Byt sa predáva zariadený. Expozícia je juhovýchodná.

Komplex Bratya Miladinovi sa nachádza 1200 metrov od pláže a v blízkosti centrálnej časti Burgasu. Apartmán ideálny na celoročné užívanie alebo na prenájom! Odporúčame! Apartmán bez poplatku za údržbu!

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, keď sa za posledné roky veľa odklonilo od normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme tak možnosť oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky ku každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Burgas je najväčšie mesto v juhovýchodnom Bulharsku a druhé najväčšie na bulharskom pobreží Čierneho mora a s rozlohou 253 644 km² patrí aj k najväčším v krajine. Podľa posledného sčítania NŠÚ k 31. decembru 2015 má 203 017 obyvateľov, čo z neho robí štvrté najväčšie mesto v krajine. Niekoľko prírodných rezervácií a chránených oblastí, starobylé a stredoveké dediny, Čierne more a každoročné festivaly lákajú množstvo turistov. Burgas, ktorý sa nachádza na najzápadnejšom bode Čierneho mora, dal meno rovnomennému zálivu, ktorý je najväčší a najľudnatejší na bulharskom čiernomorskom kontinente. Mesto obklopujú Burgaské jazerá- Burgas, Atanasovsko a Mandrensko a na východe Čierne more.

Medzi prvými obyvateľmi regiónu boli Trákovia, ktorí okolo 6. storočia pred n. l. vytvorili na území dnešného Burgasu spolu s blízkymi mestami Apollonia, Mesembria, Anchialo rad osád. Podnebie v Burgase a regióne je charakterizované ako vlhké subtropické s morskými a kontinentálnymi vplyvmi. Priemerná letná teplota vzduchu dosahuje v júli 26,7 °C, pričom maximálne denné teploty nad 20 °C sa vyskytujú až do novembra. Priemerný mesačný počet hodín slnečného svitu je 328,6. V zime sa prejavuje kontinentálny vplyv, ale zimy sú v porovnaní s vnútrozemím oveľa miernejšie a snehové zrážky sú pomerne zriedkavé. Budúci rozvoj mesta súvisí s otvorením Burgasu k moru a jazerám. V tejto súvislosti sa diskutuje o projekte Super Burgas. Pripravovaný projekt verejnej cyklistiky, odstránenie ťažkej dopravy z centrálnej časti mesta, obnova ostrova svätej Anastázie a mosta, ako aj obnova historického centra sa už realizuje. V roku 2012 boli v Burgase otvorené dve nákupné centrá. Plánuje sa otvorenie multifunkčnej športovej haly a pobrežnej asfaltovej cesty spájajúcej Burgas s novou štvrťou Kyosheto a štvrťou Sarafovo.

Podlažie
2
Počet podlaží
8
Dispozícia
2+kk
Plocha
58 m2
Úžitková plocha
50 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
50 m
Lekár
20 m
Kaviareň
20 m
Reštaurácia
100 m
Bar
100 m
Škola/škôlka
100 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00