Zariadený 2-izbový apartmán, nízke poplatky za údržbu, blízko lyžiarskeho strediska, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 6706
64,000 €
Plocha 58 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/4
Zjazdovka 500 m
Poplatok za služby 5 € za mesiac
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám slnečný a útulný, moderne zariadený 2 + kk s celkovou rozlohou 58,06 m2 s panoramatickým výhľadom v samostatne stojacom bytovom dome v Bansku, ktorý sa nachádza na štvrtom a poslednom poschodí. Apartmán je kompletne zariadený a vybavený a je pripravený na okamžité užívanie, prenájom alebo celoročné užívanie. Nachádza sa v rezidenčnej štvrti, pohodlne v blízkosti lanovky - 10 minút chôdze a starého mesta Bansko. Dispozícia: vstupná hala, priestranná obývacia izba, spálňa, kúpeľňa s WC a priestranný balkón s výhľadom na hory. V obývacej izbe je relaxačný kútik s rozkladacou pohovkou, jedálenský stôl so stoličkami, kuchynský kút s chladničkou, sporákom s rúrou, sklokeramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou a digestorom. Spálňa je vybavená posteľou, nočnými stolíkmi a skriňami. Kúpeľňa je krásne dokončená a vybavená umývadlom, toaletou a sprchovacím kútom. Podlahy v byte sú laminátové parkety, vykurovanie je pomocou elektrických radiátorov. Dom má udržiavanú fasádu a spoločné priestory.

Odporúčame! Poplatok za údržbu je len 5 € mesačne.

Koruna sa voči euru posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Vážení klienti, žijeme v čudnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí pokazilo. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme tak možnosť oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky ku každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori alebo v horách si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie. Pre našich klientov zabezpečujeme prenájom a správu nehnuteľností na celom bulharskom pobreží.

A ešte niečo o Bansku:

Bansko sa nachádza v nadmorskej výške 927 metrov nad morom, v údolí, kde sa stretávajú tri pohoria - Pirin, Rodopi a Rila.

Na jednej strane Rodopy, na druhej strane Rila s najvyšším vrchom Balkánskeho polostrova Musala (2925 m) a na tretej strane Pirin.

Mesto Bansko je hlavným administratívnym a kultúrno-ekonomickým centrom regiónu.

Nachádza sa 161 km južne od letiska v Sofii a 56 km juhovýchodne od Blagoevgradu, s ktorým má dobré spojenie.

Bansko je obľúbenou destináciou, pretože je blízko Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.

Pretože v Bansku je všetko!

Zimná turistika

Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú zaradené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. S dĺžkou zjazdoviek od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je najlacnejším strediskom v tejto kategórii spomedzi 400 skúmaných stredísk. Bansko ponúka 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrú lyžiarsku školu a lyžiarsky obchod, ktorý je k dispozícii lyžiarom a snowboardistom.

Na zjazdovky, ktoré sú perfektne upravené a bezchybne vybavené, prepravuje hostí rýchlo a pohodlne 27 km moderných vysokokapacitných vlekov.

Lyžiarsky areál má celkom 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú možnosť nepretržitého zjazdu v dĺžke 16 km. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.

Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, šesť vlekov a desať detských vlekov. K dispozícii je mobilný kolotoč, nové detské vleky a detská škôlka.

Podlažie
4
Počet podlaží
4
Dispozícia
2+kk
Plocha
58 m2
Úžitková plocha
51 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
290 m
Lekár
380 m
Kaviareň
240 m
Reštaurácia
100 m
Bar
230 m
Škola/škôlka
230 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00