Výborný rodinný dom 5+1 s výhľadom na more, s bazénom, 7 km od pláže, Rogačevo

Rogačevo, Bulharsko – ID 5128
275,000 €
Plocha 805 m2
Dispozícia 5+kk
More 7 000 m
Poplatok za služby 1,500 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vynikajúci a plne vybavený, priestranný rodinný dom s bazénom v Rogačeve. Vzdialenosť od Varny je 22 km, od najbližších pláží v Albene a Kraneve len 7 km. Dom má štyri poschodia a je neštandardne a veľmi zaujímavo dispozične riešený.

Dispozičné riešenie:

Prvé podlažie: kuchyňa s jedálňou, špajza, kúpeľňa-WC, priestranná veranda s prístupom do dvora a k bazénu.

druhé podlažie: garáž, vstupná hala, obývacia izba, dve spálne, kúpeľňa-WC, priestranná veranda

tretia úroveň: chodba, spálňa s vlastnou kúpeľňou-WC, priestranná terasa

štvrtá úroveň: spálňa s priestrannou terasou, kúpeľňa-WC.

Dom je dobre zariadený a vybavený, pripravený na nasťahovanie. Ponúka veľa miest na spanie, vďaka čomu je mimoriadne vhodný pre veľkú rodinu s deťmi. Zo všetkých okien a terás je vidieť krásne modré more a majestátne hory. Celková zastavaná plocha domu je 223 m2. Dom bol postavený na pozemku s rozlohou 805 m2. Záhrada je dobre udržiavaná a bohato upravená. Na dvore sa nachádza bazén s oddychovou zónou, k domu patrí parkovacie miesto. Ročný poplatok za údržbu je 1500 €. V okolí sa nachádzajú medzinárodné golfové ihriská. Ekologicky čistá oblasť s mimoriadne krásnou a pohodovou atmosférou pre rodinnú dovolenku alebo vyvážený životný štýl. Veľmi kvalitná nehnuteľnosť za dobrú cenu! Vrelo odporúčame!

My v spoločnosti MOJE REALITY NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Počet podlaží
4
Dispozícia
5+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
805 m2
Pozemok
805 m2
Úžitková plocha
223 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Garáž
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
223 m2
Parkovanie
Áno

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00