Výborná investičná príležitosť, priestranný pozemok, Venets

Venets, Bulharsko – ID 10616
12,000 €
Plocha 2319 m2
More 67 000 m
Obdobie Celoročne

Vynikajúca investičná nehnuteľnosť!

Ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 2319 m2 na asfaltovej ulici v obci Benátky pri obci Karnobát, v blízkosti hlavnej cesty Karnobát-Sliven. Na pozemku sa nachádza jednopodlažná masívna stavba o výmere 55 m2. Vedľa pozemku sa nachádza elektrina a voda.

Nehnuteľnosť poskytuje výborné podmienky na investíciu vzhľadom na polohu a blízkosť centra mesta Karnobat (13 km.) a cestnej križovatky Petolatchka (11,3 km.).

Cena pozemkov tu časom rastie, táto lokalita je veľmi obľúbená.

Farma v tejto prosperujúcej obci s rozvinutým poľnohospodárstvom otvára široké možnosti pre ambicióznych investorov. Rozvinutá infraštruktúra a úrodná pôda vytvárajú ideálne podmienky na rozvoj a modernizáciu poľnohospodárskych činností. Investori majú možnosť nielen vybudovať nové zariadenia, ale aj iniciovať rôzne aktivity, ktoré prispejú k zlepšeniu efektívnosti poľnohospodárstva a zvýšeniu celkového príjmu.

Naše odporúčanie je nasledovné:

1. Výstavba poľnohospodárskych objektov na skladovanie poľnohospodárskych plodín,

produktov, ako je obilie, seno, ovocie a zelenina.

2. Výstavba technických budov na skladovanie poľnohospodárskych zariadení a inventára.

My v spoločnosti MOJE NEHNUTEĽNOSTI NA MORE ponúkame bezkonkurenčné množstvo kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

V oblasti Karnobatu má vinárstvo stáročnú tradíciu. Svedčia o tom vykopávky početných tráckych mohýl v oblasti Karnobatu, kde sa našla červenofigurová keramika s vyobrazeniami boha Dionýza, ako aj rôzne nádoby na víno. Informácie o výrobe vína v týchto končinách možno nájsť aj v historických kronikách z 5. - 4. storočia pred n. l., ktoré svedčia o čulom obchode medzi miestnymi vinohradníkmi a helenistickými čiernomorskými kolóniami.

Neskôr, v období prvého bulharského kráľovstva, majestátna stredoveká pevnosť "Markeli" okrem ochrannej funkcie slúžila aj ako sklad vína.

O udržiavaných viniciach a dobrom víne v oblasti Karnobatu sa zmieňujú zápisky desiatok zahraničných cestovateľov - Nemcov, Francúzov, Angličanov, Poliakov, Maďarov - ktorí navštívili tieto kraje v období od XV. do XIX. storočia. Podľa týchto svedectiev miestni obyvatelia s veľkou starostlivosťou a zručnosťou pripravovali nové územia na výsadbu viniča, obkolesovali pôdu a pestovali dnes známe odrody.

Jedinečná kombinácia reliéfu, klímy a pôdnych vlastností je predpokladom vynikajúcej kvality karnobatského hrozna. V karnobatskom údolí sa pestujú tradičné aj medzinárodné odrody vína. Rozmanitosť odrôd a vlastnosti terroir regiónu podporujú výrobu vysokokvalitných vín.

Burgas je najväčším mestom juhovýchodného Bulharska a druhým najväčším na bulharskom pobreží Čierneho mora a s rozlohou 253 644 km² patrí aj k najväčším v krajine. Podľa posledného sčítania NŠÚ k 31. decembru 2015 má 203 017 obyvateľov, čím je štvrtým najväčším mestom v krajine. Niekoľko prírodných rezervácií a chránených oblastí, starobylé a stredoveké dediny, Čierne more a každoročné festivaly lákajú množstvo turistov. Burgas, ktorý sa nachádza na najzápadnejšom bode Čierneho mora, dal meno rovnomennému zálivu, ktorý je najväčší a najľudnatejší na bulharskom čiernomorskom kontinente. Mesto obklopujú Burgaské jazerá- Burgas, Atanasovsko a Mandrensko a na východe Čierne more.

Medzi prvými obyvateľmi regiónu boli Trákovia, ktorí okolo 6. storočia pred n. l. vytvorili na území dnešného Burgasu spolu s blízkymi mestami Apollonia, Mesembria, Anchialo rad osád. Podnebie v Burgase a regióne je charakterizované ako vlhké subtropické s morskými a kontinentálnymi vplyvmi. Priemerná letná teplota vzduchu dosahuje v júli 26,7 °C, pričom maximálne denné teploty nad 20 °C sa vyskytujú až do novembra. Priemerný mesačný počet hodín slnečného svitu je 328,6. V zime sa prejavuje kontinentálny vplyv, ale zimy sú v porovnaní s vnútrozemím oveľa miernejšie a snehové zrážky sú pomerne zriedkavé. Budúci rozvoj mesta súvisí s otvorením Burgasu k moru a jazerám. V tejto súvislosti sa diskutuje o projekte Super Burgas. Pripravovaný projekt verejnej cyklistiky, odstránenie ťažkej dopravy z centrálnej časti mesta, obnova ostrova svätej Anastázie a mosta, ako aj obnova historického centra sa už realizuje. V roku 2012 boli v Burgase otvorené dve nákupné centrá. Plánuje sa otvorenie multifunkčnej športovej haly a pobrežnej asfaltovej cesty spájajúcej Burgas s novou štvrťou Kyosheto a štvrťou Sarafovo.

Plocha
2319 m2
Obchod
13 km
Lekár
10 km
Kaviareň
11 km
Reštaurácia
11 km
Bar
14 km
Škola/škôlka
8 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00