Vila s výhľadom na more, prvá línia, ideálna na prenájom, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 3187
425,000 €
Plocha 260 m2
Dispozícia 4+kk
More 50 m
Poplatok za služby 13 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame krásnu dvojpodlažnú vilu s veľkým komerčným potenciálom a nízkym poplatkom za údržbu v komplexe Riviera v letovisku Sveti Vlas. Vila sa nachádza v prvej línii a ponúka nádherný výhľad na more zo všetkých izieb. Všetky izby sú klimatizované a sú vzduchotesné. Celková rozloha je 260 m2. Nachádza sa tu obývacia izba s kuchynským kútom, štyri spálne, štyri kúpeľne s toaletami a veľká terasa.
Komplex Riviera sa nachádza 50 metrov od pláže v najatraktívnejšej časti mesta Sveti Vlas, pri prístavisku Marina Dinevi. V blízkosti sa nachádza supermarket, obchody, autobusová zastávka, ekologické chodníky. K dispozícii je bazén, detské ihrisko, bezpečnostná služba, parkovacie miesta. Poplatok za údržbu je len 13,20 €/m2 ročne. Ideálne na prenájom, dobrá investičná príležitosť! Odporúčame!
My v spoločnosti MOJE REALITY NA MIERU Vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.
V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.
Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.
Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v tomto prostredí. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Tu sa dá nasať jedinečná atmosféra a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.
Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
260 m2
Pozemok
130 m2
Úžitková plocha
260 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
260 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
280 m
Lekár
620 m
Kaviareň
270 m
Reštaurácia
140 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00