Vila s výhľadom na more a 100 metrov od piesočnatej pláže

Fourka, Grécko – ID 9419
455,000 €
Plocha 600 m2
Dispozícia 5+kk
More 100 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Tento mezonet je obklopený kopcami Skala Fourka, 100 metrov od nádherných pláží a do prímorského mesta je to len rýchla jazda autom. Nádherná nehnuteľnosť sa nachádza na juhu komplexu v priamom kontakte s prírodou a morom. K dispozícii je rozsiahla vonkajšia plocha s neuveriteľným výhľadom na more a prírodu na pokojnom a súkromnom mieste. Pri prvom vstupe do domu vás privíta spoločenská miestnosť s krbom, ktorá zahŕňa celkom 120 - 130 m2 obytnej plochy. Jedálenský kút sa potom otvára do vonkajších jedálenských priestorov, ktoré sú prístupné aj z kuchyne a jedálne, štyroch spální a 3 kúpeľní. Vedľa záhrady 600 metrov je ďalšia terasa v o niečo vyššej úrovni s fantastickým priestorom na zábavu. Na hornom poschodí sú tri dvojlôžkové izby. Hlavná spálňa 9tzv. master bedroom) má vlastnú súkromnú terasu. Na spodnom poschodí sa nachádza menšia miestnosť pre hostí so samostatným vchodom, s dvojlôžkovou spálňou, kúpeľňou a obývacou izbou s krbom. Majiteľ predáva kompletne zariadený a so všetkou elektrikou.

Fourka je tradičná vnútrozemská dedina s kamennými domami a kaplnkami, vrátane pozostatkov sv. Ioannis z byzantskej éry. Príjemné reštaurácie okolo hlavného námestia podávajú macedónske rybie pokrmy. Cesty cez okolité olivové háje, borovicové lesy a lúky vedú do neďalekého plážového letoviska Skala Fourkas, kde obľúbené plážové bary ponúkajú výhľad na západ slnka a záliv Thessaloniki.

Kompletne zaistíme prenájom, správu, rekonštrukcie, dovybavenie, pomôžeme vám so všetkým čo potrebujete po prevode vlastníctva.

Počet podlaží
3
Dispozícia
5+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
600 m2
Pozemok
600 m2
Úžitková plocha
125 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
125 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
150 m
Lekár
6 km
Kaviareň
190 m
Reštaurácia
260 m
Bar
290 m
Škola/škôlka
290 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00