vila na Cypre s bazénom, super cena a platobné podmienky

Trikomo, Cyprus – ID 6904
405,500 €
Plocha 186 m2
Dispozícia atypický
More 500 m
Stav Výstavba

Najlepšie pre investície. Hľadáte nehnuteľnosť na Cypre priamo od developera? Ste na správnom mieste. U nás neplatíte províziu za sprostredkovanie obchodu, sme agentmi developera, kupujete priamo od predávajúceho. Sme na mieste a môžeme ponúknuť všetky potenciálne projekty na ostrove. Pomôžeme vám zamilovať sa do perly Stredomoria, Cypru.

V súčasnosti ponúkame túto úžasnú vilu za skvelú cenu vo výstavbe. Vila má 3 spálne, 3 kúpeľne, bazén , balkón 15m2 a tiež dve veľké terasy z ktorých jedna je strešná terasa 52m2 s krásnym výhľadom na more a okolie.

Pozor na zálohy do konca apríla platí zľava 20000 britských libier alebo nábytok zdarma! Preto nás neváhajte kontaktovať. Od 1. mája sa cena zvyšuje minimálne o 20 000 britských libier.

Odovzdanie do 30 mesiacov od zaplatenia zálohy, ale splácať budete 6 rokov, a to bez akéhokoľvek navýšenia! Vilu si môžete prenajať a užívať 4 roky pred zaplatením. Ide o najlepšie podmienky na ostrove. Developer má v blízkosti ďalšie tri projekty, kde môžete využívať všetku infraštruktúru ako aquapark , fitness , wellness , pláž atď. úplne zadarmo.

Developer s hrdosťou predstavuje členskú kartu, ktorá umožňuje klientom využívať jedinečné výhody a benefity vo všetkých projektoch developera , sú to vstupy do infraštruktúry developera a 10% zľavy v reštauráciách + ďalšie výhody.

Prečo novostavby na Severnom Cypre?

Najlepšia investícia na pláži na svete pre rok 2021 podľa časopisu Forbes.

Priemerné ročné zhodnotenie novostavieb za posledné dva roky je minimálne 30 %

Celoročné prenájmy a atraktívne výnosy z novostavieb

Ceny od 50 000 Kč za m2 v päťhviezdičkových projektoch s bohatou infraštruktúrou , ceny však neustále rastú, preto je najlepšie investovať v počiatočnej fáze projektov

Splátkový kalendár až na 7 rokov bez navýšenia

Ideálne miesto na dôchodok

Ochrana práv investora (radi vysvetlíme pri osobnom stretnutí).

Najnižšie náklady na bývanie a výdavky na vodu, elektrinu, plyn a palivá.

Daň z nehnuteľnosti nižšia ako 3Kč za m2/rok.

Jedna z najbezpečnejších krajín na svete s nízkou kriminalitou.

Sami vlastníme nehnuteľnosti a dokonale poznáme miestny trh. Postaráme sa o všetky predpredajné a popredajné služby vrátane prenájmu vašej nehnuteľnosti.

Je tiež na splátky

Mám záujem
Dofinancovanie
Počet podlaží
2
Dispozícia
atypický
Výhľad na more
Áno
Plocha
186 m2
Pozemok
260 m2
Úžitková plocha
110 m2
Terasa
65 m2
Balkón
15 m2
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
135 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
4 km
Lekár
22 km
Kaviareň
360 m
Reštaurácia
70 m
Bar
370 m
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00