Veľký dom s bazénom, blízko občianskej vybavenosti, Camposol, Španielsko

Camposol, Španielsko – ID 10127
219,000 €
Plocha 612 m2
Dispozícia 4+kk
More 18 000 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame na predaj dobre situovanú vilu v štýle Neptuno so súkromným bazénom, v pešej vzdialenosti od obchodov a barov, ako aj golfového ihriska a klubovne.

Prízemie pozostáva z veľkej zimnej záhrady s výhľadom do prednej záhrady pozemku, ktorá je vysadená vzrastlými kríkmi a stromami. Vchodové dvere vedú do priestrannej obývačky s krbom na drevo. Priamo za vchodovými dverami sa nachádza vstavaná skriňa/skriňa.

Oblúk vedie do plne vybavenej kuchyne s bielym tovarom a priestorom na umývačku riadu. Je tu úžasné množstvo pracovného priestoru a modernizované úložné skrinky. Vďaka oblúkom a oknám je tento fantastický kombinovaný obytný priestor otvorený a vytvára svetlý a priestranný priestor na zábavu alebo relaxáciu.

Na prízemí sa nachádza aj spálňa s manželskou posteľou, ktorá je prístupná z oblúka vedúceho z obývacej izby, so vstavanými skriňami a veľkou modernizovanou kúpeľňou. Druhá spálňa s manželskou posteľou alebo dvoma oddelenými lôžkami tiež so vstavanými skriňami a nadrozmerná rodinná sprchovacia miestnosť/WC pre hostí.

Do apartmánu na prvom poschodí sa dostanete vnútorným schodiskom z obývacej izby. Ide o spálňu s manželskou posteľou alebo dvomi oddelenými posteľami s množstvom vstavaných úložných priestorov a závesných skríň a druhou kúpeľňou s vlastnou kúpeľňou, ktorá je ideálnym hosťovským apartmánom alebo vaším vlastným súkromným priestorom, keď prídu hostia. Veľké strešné solárium s výhľadom na otvorenú krajinu a ďaleké hory je prístupné cez francúzske dvere vedúce zo spálne.

Vila stojí na pozemku s rozlohou 612 m2 s vyvýšenými záhradnými stenami pre väčšie súkromie. K dispozícii je dostatok vonkajšieho priestoru vrátane veľkého bazéna v zadnej časti vily. Záhrady v prednej časti sú pokryté okrasným štrkom, aby sa udržiavali nenáročné na údržbu, a na boku je súkromná terasa. Schody vedú do zadných záhrad a k bazénu cez oblúk na jednej strane domu. Tu nájdete dostatok priestoru, kde si môžete vychutnávať španielske slnko. Celá plocha bazéna je vydláždená a sú tu vyvýšené záhony vysadené vzrastlými rastlinami a kríkmi. dom má priestrannú pivnicu.

Nehnuteľnosť sa nachádza na Camposol, ktorý ťaží z dvoch obchodných centier, obe s radom miestnych zariadení. Camposol je vzdialený 15 minút jazdy autom od krásnych stredomorských pláží. Medzinárodné letisko Murcia je vzdialené necelých 30 minút jazdy, letisko Alicante 1 hodinu.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
612 m2
Pozemok
611 m2
Úžitková plocha
610 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
600 m2
Pivnica
Áno
Obchod
970 m
Lekár
990 m
Kaviareň
950 m
Reštaurácia
950 m
Bar
990 m
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00