Úžasný zrekonštruovaný dom, najvyššia cena, La Pinilla, Španielsko

La Pinilla, Španielsko – ID 10303
92,000 €
Plocha 101 m2
Dispozícia 4+kk
More 19 000 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám dom vo vidieckom štýle, ktorý je kompletne zrekonštruovaný vrátane vodovodu a elektriny. Objekt ponúka 3 spálne, 1 kúpeľňu, obývaciu izbu a plne vybavenú kuchyňu. Dom sa nachádza v obci La Pinilla.

Táto zrekonštruovaná nehnuteľnosť je dvojpodlažná. Obývacia izba a kuchyňa sú otvorené. Súčasťou kuchyne je veľká špajza, ktorá je skvelá na uskladnenie. K dispozícii máme aj veľkú kúpeľňu so sprchovacím kútom a zástenou. Na tom istom poschodí máme spálňu. Na ďalšie poschodie vedie vnútorné schodisko.

Na hornom poschodí sa nachádzajú dve veľmi priestranné a svetlé spálne. Obe izby spolu komunikujú, čo vám dáva možnosť vytvoriť z tohto priestoru pracovňu alebo veľmi priestrannú šatňu.

Táto nehnuteľnosť sa nachádza v centre La Pinilla, takže má v blízkosti všetku občiansku vybavenosť a školu.

La Pinilla je blízko pobrežia Mazarronského zálivu a väčšie mesto Fuente Alamo je vzdialené len desať minút jazdy autom.

Je to typická španielska vidiecka dedina, ale krásne pobrežné letoviská Puerto de Mazarron, Isla Plana atď... sú vzdialené len niečo vyše pol hodiny jazdy, rovnako ako mesto Cartagena. Medzinárodné letisko Murcia je hneď za rohom, takže je to ideálne miesto na usadenie.

Stručne povedané, táto nehnuteľnosť je skvelou príležitosťou ako investícia, pretože sa nachádza v blízkosti pobrežia a golfových ihrísk. Ak chcete žiť medzi "miestnymi" v tradičnom španielskom prostredí, potom je táto nehnuteľnosť ideálna.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
101 m2
Pozemok
50 m2
Úžitková plocha
101 m2
Zastavaná plocha
50 m2
Obchod
160 m
Lekár
3 km
Kaviareň
5 km
Reštaurácia
5 km
Bar
200 m
Škola/škôlka
370 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00