Úžasný penthouse 3+kk s výhľadom na more, veľká terasa s vírivkou, top komplex, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 5154
185,000 €
Plocha 236 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 5/6
More 100 m
Poplatok za služby 1,350 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám krásny, štýlový penthouse 3 + kk, úžitková plocha bytu je 82 m2 + terasa 74 m2 + panoramatická terasa 80 m2, byt sa nachádza na 5. poschodí zo 6, v súkromnom komplexe Sun Wave, v Sveti Vlas, Bulharsko. Dispozícia bytu je - chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve kúpeľne s WC a dve terasy. Jedna z terás má uzavretý relaxačný priestor s vírivkou a kuchynským kútom. Byt sa predáva s kvalitným nábytkom a spotrebičmi. V každej izbe je nainštalovaná klimatizácia. Ideálne miesto na dovolenku alebo celoročné bývanie! Komplex sa nachádza len 100 metrov od mora. Možnosť dokúpenia priľahlého štúdia so samostatným vchodom o rozlohe 35 m2. Štúdio pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou, obývacej izby, kúpeľne s WC a terasy s výhľadom na more. Pri kúpe priľahlého štúdia je celková cena 227 000 eur

Infraštruktúra komplexu:

- Detské ihrisko

- 2 bazény pre dospelých, relaxačná zóna

- 2 detské bazény

- parkovisko

- 24-hodinová ochrana

Komplex sa nachádza v pešej vzdialenosti od mnohých reštaurácií, supermarketov, zmenárne, zábavných podnikov pre deti a dospelých a ďalších.

Poplatok za údržbu je 1350 eur ročne.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v tomto prostredí. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Tu sa dá nasať jedinečná atmosféra a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Podlažie
5
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
236 m2
Úžitková plocha
72 m2
Terasa
154 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
3 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
190 m
Bar
60 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00