Úžasný apartmán s 3 spálňami, 20 m od pláže, top lokalita, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 4654
195,000 €
Plocha 87 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/5
More 20 m
Poplatok za služby 620 € za rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám krásny apartmán prémiovej triedy 3+kk s celkovou plochou 87,26 m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí z piatich poschodí v komplexe v bulharskom meste Sveti Vlas. Apartmán pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby s kuchynským kútom, dvoch spální, kúpeľne s WC, samostatného WC a dvoch terás s krásnym výhľadom na more, vnútornú záhradu a bazén. Kvalitne dokončený a zariadený apartmán sa nachádza v elitnej prímorskej oblasti v komplexe Porto Paradiso, v prvej línii k moru, len 20 metrov od pláže a 100 metrov od hotela z prístavu Dinevi v letovisku Sveti Vlas.
Komplex je vám a vašim hosťom k dispozícii:
Sezónny bazén
ležadlá
pláž
záhradný nábytok
terasa
Záhrada
Transfer z letiska a na letisko za poplatok
Prenájom auta - za príplatok
Práčovňa/práčovňa - za príplatok
24-hodinová recepcia
Video dohľad vo verejných priestoroch
Poplatok za údržbu je 620 € ročne.
Materiály použité na výstavbu sú od renomovaných výrobcov, čo zodpovedá vysokej kvalite a prestíži komplexu. Budova je vybavená 2 luxusnými výťahmi s automatickými dverami, ktoré zastavujú na všetkých poschodiach vrátane podzemných parkovacích úrovní. Spoločné priestory
sú navrhnuté s elegantnými stropmi, dekoráciami a žulovou dlažbou.
Osvetlenie je automatické. K dispozícii sú recepcia a vstupná hala navrhnuté v sofistikovanom štýle. Fasády budovy sú bohato zdobené dekoratívnymi prvkami, ktoré dodávajú osobitý vzhľad a vo vnútri
v kombinácii s vhodným osvetlením fasády demonštrujú vysokú triedu budovy. Vzdialenosť od pláže je len 20 metrov. V suteréne budovy je možné zakúpiť si parkovacie miesto s rozlohou 18,74 m2
V spoločnosti MY REAL ESTATE U MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.
V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.
Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.
Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak preplnené ako Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Môžete tu nasávať jedinečnú atmosféru a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.
Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
87 m2
Úžitková plocha
75 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
80 m
Lekár
770 m
Kaviareň
150 m
Reštaurácia
60 m
Bar
200 m
Škola/škôlka
470 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00