Úžasný apartmán s 2 spálňami na Tenerife, Španielsko

Paraiso del Palm Mar, Španielsko – ID 10307
240,000 €
Plocha 60 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/2
More 800 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Dovoľte nám predstaviť apartmán, ktorý sa nachádza na Tenerife na Kanárskych ostrovoch. Kanárske ostrovy sú miestom, kde môžete zažiť leto po celý rok a zima tu nemá šancu. Vďaka teplotám, ktoré počas roka neklesnú pod 19 °C, si môžete užívať dovolenku po celý rok. Poďte sa s nami pozrieť na miesto osobne a zažite toto čarovné miesto na vlastnej koži. Robíme aj online prehliadky.

Útulný apartmán s 1 spálňou a 1 kúpeľňou v Paraiso del Palm Mar. Apartmán bol práve zrekonštruovaný a ponúka sa kompletne zariadený a vybavený. Apartmán s rozlohou 65 m2 ponúka priestrannú obývaciu izbu, americkú kuchyňu, svetlú spálňu, kúpeľňu a 2 terasy, z ktorých jedna má výhľad na bazén. Klimatizácia. Umývačka riadu.

Nachádza sa v tichom a rezidenčnom komplexe so spoločným bazénom. V blízkosti miestnej občianskej vybavenosti a len pár minút chôdze od pláže.

Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Tenerife, španielsky klenot ležiaci v Atlantickom oceáne, ponúka jedinečnú kombináciu prírodných krás a života. Ostrov s celoročne miernym podnebím vyznáva životný štýl zameraný na pobyt v prírode. Od rušných ulíc Santa Cruz až po pokojné pobrežie Playa de las Teresitas - Tenerife spĺňa najrôznejšie požiadavky. Miestni obyvatelia, známi svojou pohostinnosťou, spájajú tradičnú španielsku kultúru s moderným komfortom. Gastronomické špeciality, pestré festivaly a bohatá história vytvárajú bohatstvo zážitkov. Či už sa prechádzate sopečnou krajinou alebo ochutnávate miestnu kuchyňu, Tenerife je vďaka svojmu uvoľnenému tempu a úchvatným výhľadom podmanivým miestom, ktoré môžete nazvať svojím domovom.

Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
60 m2
Úžitková plocha
50 m2
Terasa
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
110 m
Lekár
60 m
Kaviareň
290 m
Reštaurácia
50 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00