Úžasný 3-izbový apartmán v komplexe Grand Camelia, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 4587
78,995 €
Plocha 112 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/6
More 550 m
Poplatok za služby 456 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame kompletne zariadený apartmán s 3 spálňami o celkovej rozlohe 112,11 m2, ktorý sa nachádza na treťom poschodí zo šiestich poschodí v komplexe Grand Camelia na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Pozostáva z predsiene, obývacej izby s kuchynským kútom, dvoch spální, kúpeľne s WC, samostatného WC a dvoch terás - jednej orientovanej na východ a druhej na západ. Apartmán je v perfektnom stave, veľmi funkčný a pohodlný. Cena zahŕňa všetok nábytok a vybavenie. Apartmán sa nachádza v kvalitnom komplexe v blízkosti jednej z najmalebnejších zátok na bulharskom pobreží Čierneho mora, v západnej časti Slnečného pobrežia, 550 metrov od pláže. Architektúra budovy ponúka pokoj a pohodlie, k dispozícii sú aj dva priestranné bazény. Krátkou prechádzkou sa nachádza centrálna časť Slnečného pobrežia, kde je všetka občianska vybavenosť a zábava. Poplatok za údržbu je 456 € ročne.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
112 m2
Úžitková plocha
97 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
190 m
Lekár
690 m
Kaviareň
330 m
Reštaurácia
70 m
Bar
70 m
Škola/škôlka
470 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00