Úžasný 2+kk v malebnej lokalite, nedotknutá príroda, medzi Byalou/Obzorom

Byala/Obzor, Bulharsko – ID 9353
72,000 €
Plocha 61 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/5
More 150 m
Poplatok za služby 12 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám štýlový a funkčne zariadený apartmán s 2 spálňami v pokojnej a malebnej lokalite medzi mestami Obzor a Byala, len 150 metrov od pláže. Apartmán sa nachádza na druhom poschodí a pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchyňou a jedálenským kútom, spálne, kúpeľne s WC a terasy. Zastavaná plocha je 54 m2, celková plocha 61 m2. Z okien apartmánu a z terasy je malebný výhľad na okolie, ktorý umožňuje človeku unavenému z ruchu modernej metropoly vychutnať si prírodu a pokoj.

Byt sa predáva s nábytkom a kvalitnými domácimi spotrebičmi. Pri dokončovaní bytu boli použité vysokokvalitné materiály. Každá izba je vybavená výkonnou klimatizáciou.

Komplex má všetky podmienky pre pohodlný pobyt, je tu rozvinutá infraštruktúra letoviska, výborná klíma a mnoho ďalšieho, čo na vás čaká.

Vynikajúci apartmán poskytujúci vysoký štandard bývania a rekreácie.

Komplex pozostáva zo šiestich rovnakých päťposchodových budov, ktoré sú vybavené kvalitnými výťahmi.

Na priestrannom stráženom pozemku komplexu sa nachádza veľký hlboký bazén pre dospelých, detský bazén, bar, nádherné detské ihrisko s rôznym vybavením, oddychová zóna s grilom, volejbalové ihrisko, stolný tenis, parkovisko.

Komplex sa nachádza v tesnej blízkosti jednej z najkrajších pláží Čierneho mora, ktorá je vzdialená len 150 metrov od komplexu, kde oddychujú len obyvatelia komplexu. Pláž, ako aj bazén sú vybavené ležadlami a slnečníkmi, ktoré môžu obyvatelia komplexu využívať úplne zadarmo.

Komplex je umiestnený tak, aby jeho obyvatelia mali neustály prístup k infraštruktúre okolitých letovísk: kaviarňam, reštauráciám, obchodom, fitnes a wellness centrám blízkych aparthotelov, ktoré sa nachádzajú len 500 metrov od komplexu.

Komplex sa nachádza medzi dvoma medzinárodnými letiskami - 50 km od letiska Varna a 60 km od letiska Burgas, na ktoré sa dostanete transferom, taxíkom a tiež pravidelnými autobusmi premávajúcimi každých 30 minút. Len 2 km od komplexu sa nachádzajú mestá Byala a Obzor - obľúbené letoviská, kam každoročne prichádzajú tisíce turistov.

Komplex je obklopený jedinečnou prírodnou krajinou. Vďaka blízkym horským svahom a plážam Čierneho mora je komplex ideálnym miestom na oddych v každom ročnom období. Neďaleko komplexu, pri mestečku Obzor, sa začína horské pásmo s nádhernou krajinou. Komplex susedí s lesnými pozemkami. Skvelé miesto na spojenie s prírodou, keďže všade naokolo je borovicový les, more, nekonečné polia a hory.

Poplatok za údržbu je 12 €/m2 ročne.

My v spoločnosti MOJE NEHNUTEĽNOSTI NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Komplex je pohodlne dostupný z letísk Varna aj Burgas transferom, taxíkom alebo pravidelnými autobusmi, ktoré premávajú každých 30 minút. Z letísk vo Varne a Burgase je vzdialenosť do komplexu len 60 km a cesta trvá menej ako hodinu. Do svojho apartmánu môžete prísť kedykoľvek sa vám to hodí a vychutnať si západ slnka pri mori s pohárom lahodného miestneho vína. V pešej vzdialenosti od komplexu sa nachádza štvorhviezdičkový hotel s barmi, reštauráciami, kúpeľmi, vodnou a športovou zábavou. Všetku túto infraštruktúru môžu využívať obyvatelia komplexu. Celá mestská infraštruktúra je vzdialená 3 minúty jazdy od komplexu v letoviskách Obzor a Byala, kde nájdete všetko, čo potrebujete pre pohodlný život a trávenie voľného času: obchody, kaviarne, reštaurácie, bankové úrady, štadión, vonkajšie športoviská, škola, škôlka , lekárne, poliklinika atď. V prípade potreby vám správcovská spoločnosť pomôže prenajať apartmán vo vašej neprítomnosti. Prenájmom bytu získate až 10 % ročne z nákladov na bývanie. Správcovská spoločnosť sa o všetko postará. Budete môcť prísť do svojho bytu, keď vám to bude vyhovovať, a zároveň si zarobíte ďalšie peniaze prenájmom bytu vo zvyšnom čase. Byala je administratívne centrum nachádzajúce sa v centrálnej časti bulharského pobrežia medzi dvoma medzinárodnými letiskami - 50 km od letiska Varna a 60 km od letiska Burgas. Mesto ponúka všetko, čo potrebujete pre pohodlnú rodinnú dovolenku a celoročné bývanie: obchody, banku, nemocnicu, školu, poštu, reštaurácie a kaviarne, salóny krásy, štadión a ďalšie. Pobrežie sa vyznačuje kombináciou morských zátok, pláží dlhých viac ako 6 km, piesočných dún a malebných bielych skál. Byala je tiež známym centrom vinárstva.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
61 m2
Úžitková plocha
54 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
2 km
Kaviareň
1 km
Reštaurácia
480 m
Bar
260 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00