Úžasný 2+kk s veľkou terasou a parkovacím miestom, Obzor

Obzor , Bulharsko – ID 8493
64,500 €
Plocha 75 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/7
More 20 m
Poplatok za služby 16 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vynikajúci, rekreačný apartmán 2+kk v prvej línii a s výhľadom na more v komplexe Yoo Bulgaria, v meste Obzor, Bulharsko. Byt sa nachádza na treťom poschodí zo siedmich poschodí, v budove s výťahom, zastavaná plocha je 62 m2, celková plocha 75 m2. Apartmán pozostáva z obývacej izby s kuchynským kútom, spálne, výklenku s práčkou a bojlerom, kúpeľne s WC a priestrannej terasy prístupnej z oboch izieb. Byt je kompletne zariadený a má parkovacie miesto. Komplex je dokonale udržiavaný a nachádza sa asi 20 od mora. Komplex poskytuje širokú škálu vybavenia, zábavy a služieb pre pohodlnú dovolenku:

Záhrada so záhradným nábytkom, bazény pre dospelých a deti vrátane vyhrievaného bazéna a panoramatického nekonečného bazéna, Spa & Wellness centrum (turecký a parný kúpeľ, sauna, vírivka, masážny salón), kadernícky a kozmetický salón, fitnes centrum, tenisový kurt, stolný tenis, obchod s potravinami, krytý detský kútik, detské ihrisko, reštaurácia, kaviareň, celoročná ochrana a video dohľad, parkovanie vrátane podzemného, Wi-Fi. Priamo pred komplexom sa nachádza krásna široká pláž. Na pláži sa okrem iného nachádza aj detské ihrisko.

Poplatok za údržbu je 15,50 €/m2 ročne.

Dobrá voľba pre pohodlnú rodinnú dovolenku a prenájom! Odporúčame!

Vážení klienti, vzhľadom na súčasnú situáciu vykonávame prehliadky online prostredníctvom živého prenosu. Celý proces prevodu vlastníckeho práva môžeme zorganizovať a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Pre našich klientov zabezpečujeme prenájom a správu nehnuteľností na celom bulharskom pobreží, v letovisku Obzor:

Obzor sa nachádza v krásnej krajine, v zálive Čierneho mora, ktorý je ohraničený Balkánskym prstencom (Stará Planina), asi 60 km južne od Varny a 74 km od Burgasu.

Pláže a príroda: Je to obľúbené a naozaj príjemné malé letovisko, ktoré spája more so širokými, príjemnými plážami s možnosťou turistiky a nenáročných prechádzok. V blízkosti Obzoru sa do mora vlievajú rieky Dvojnica a Kamčia, ktoré sú súčasťou prírodnej rezervácie. Obzor a jeho história:

Jeho krásna poloha sa odráža v pôvodnom starovekom názve Heliopolis (mesto slnka). Pôvodná grécka námorná základňa sa neskôr stala dôležitou rímskou pevnosťou. V stredoveku tu stála nedobytná bulharská pevnosť Kozyak, ktorá v 13. a 14. storočí chránila prístav s veľkým hospodárskym významom pre bulharský čiernomorský obchod. Zrúcaniny stredovekej pevnosti sa nachádzajú asi 3 km od dnešného Obzoru. Na zvyškoch rímskych hradieb nájdete aj ruiny Jupiterovho chrámu.

Podlažie
3
Počet podlaží
7
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
75 m2
Úžitková plocha
62 m2
Terasa
Áno
Bazén
3 bazény
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
2 km
Lekár
2 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
1 km
Bar
1 km
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00