Úžasná trojizbová vila s prvou líniou, garantovaný výnos, Tortuga Beach Resort, Kepverdy

Santa Maria, Kapverdy – ID 4281
310,000 €
Plocha 150 m2
Dispozícia 4+kk
More 300 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne
Ponúkame vám nádhernú vilu s rozlohou 115,9 m2 a tromi spálňami v druhej línii na ostrove Sal na Kapverdách. Súkromná záhrada a súkromný bazén! Jedinečná investičná príležitosť! Garantovaný výnos s možnosťou využitia päť týždňov v roku! V čase užívania pre seba alebo svojich hostí majiteľ neplatí inžinierske siete, bazény, relaxačné zóny, ležadlá a slnečníky na pláži! Žiadne poplatky za údržbu za predpokladu, že uzatvoríte zmluvu o prenájme so správcovskou spoločnosťou! Ponúkame viacero nehnuteľností rôznych veľkostí a dispozícií v letovisku a okolitých rezortoch. Ceny od 140000 €! Konkrétna opisovaná nehnuteľnosť je vila v prvej línii, v 5* rezorte Tortuga Beach na ostrove Sal, Caperdivy. Vila je dvojpodlažná, s obytnou plochou 115,9 m2, má súkromnú záhradu s rozlohou 47,1 m2, krásnu terasu s rozlohou 68,6 m2 a súkromný bazén.
Dispozícia -
prvé poschodie: vstupná hala, priestranná obývacia izba s kuchynským kútom so vstupom do záhrady, spálňa, technická miestnosť, kúpeľňa s WC.
druhé poschodie - dve priestranné spálne, dve kúpeľne s toaletou, krásna priestranná terasa
Cena zahŕňa všetok nábytok a vybavenie. Na požiadanie zašleme pôdorys. Objavte dokonalé rezervné útočisko a skvelú investičnú príležitosť! Priame letecké spojenie z Prahy a Bratislavy. Garantovaný výnos pri 5 týždňoch užívania nehnuteľnosti ročne - garancia len pri niektorých nehnuteľnostiach, 5t užívania v prípade nájomného programu.
Výber ďalších nehnuteľností rôznych veľkostí a dispozícií v tomto a sesterských strediskách. Ceny od 140 000 €!
V cene je zahrnuté všetko vybavenie. Na požiadanie zašleme pôdorys a dohodneme online alebo klasickú obhliadku.
Kapverdy sú tropickým rajom uprostred Atlantického oceánu s 10 ostrovmi pri západnom pobreží Afriky. Vďaka 350 slnečným dňom v roku sú tu teploty trvalo medzi 25-30 °C a voda je krištáľovo čistá. Nehrozia tu hurikány, zemetrasenia, sopky ani iné podobné nebezpečenstvá. Kapverdy sa riadia heslom "No Stress" a ich uvoľnený životný štýl z nich robí ideálnu dovolenkovú destináciu. Záujem o cestovanie na Kapverdy sa od roku 2000 zvýšil o 115 % a očakáva sa, že do roku 2024 sa ešte zdvojnásobí. Za prosperujúci cestovný ruch čiastočne vďačia Kapverdy vysokej úrovni pohostinnosti a celoročnému ideálnemu podnebiu na kúpanie. Rýchlo rastúci záujem o túto destináciu viedol k vysokému dopytu po kvalitnom ubytovaní, ktorý často prevyšuje ponuku. Okrem rastúceho cestovného ruchu sa Kapverdy tešia prosperite aj vďaka stabilnej, demokratickej vláde a jasnej stratégii rozvoja.
Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
150 m2
Pozemok
150 m2
Úžitková plocha
115.9 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
115.9 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
720 m
Lekár
600 m
Kaviareň
600 m
Reštaurácia
0 m
Bar
300 m
Škola/škôlka
560 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00