Útulný apartmán 3+kk , blízko pláže, bezbariérový prístup, Siviri, Grécko

Siviri, Grécko – ID 10060
160,000 €
Plocha 70 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/2
More 200 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Letná sezóna

Ideálny letný apartmán so 70 m2 obytnej plochy a záhradou a terasou. Táto pokojná lokalita 200 m od piesočnatej pláže je vhodná pre starších ľudí alebo deti. Pôdorys zahŕňa 2 spálne, kúpeľňu, kuchyňu a obývaciu izbu, ktoré sú v otvorenom štýle. Mnoho vylepšení domu, ktorý bol postavený v roku 2008, ako napríklad klimatizačný invertor, sklad, rampa pre zdravotne postihnutých, ktorí potrebujú rampu, a automatický zavlažovací systém. Predajom majitelia prevedú všetok nábytok a spotrebiče.

O správu nehnuteľnosti sa postaráme od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

iviri sa nachádza medzi Kassandriou a Furkou. Ide o pobrežné letovisko, ktoré sa v poslednom čase pomerne dobre rozvíja. Túto oblasť charakterizujú krásne taverny, pokoj a zeleň. Siviri je pravdepodobne najmenšia a najpokojnejšia osada na polostrove Chalkidiki, ktorá spája more a hory. Má piesočnaté pláže a množstvo taverien, reštaurácií, barov a tiež obchodov. Siviri je v Grécku už dlhé roky známe svojím amfiteátrom a festivalom Cassandra, ktorý sa každoročne koná s mnohými kultúrnymi podujatiami, koncertmi a divadelnými predstaveniami.

Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Plocha
70 m2
Úžitková plocha
70 m2
Terasa
Áno
Obchod
130 m
Lekár
4 km
Kaviareň
70 m
Reštaurácia
70 m
Bar
150 m
Škola/škôlka
210 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00