Útulný apartmán 2+kk v suteréne, na predaj v Kalithea, Grécko

Kallithea, Grécko – ID 9249
100,000 €
Plocha 45 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/2
More 400 m
Stav K nastěhovanie

Ideálny apartmán s obytnou plochou 45 m2 postavený v roku 2000, ktorý sa môže pochváliť jednou spálňou, plne vybavenou kúpeľňou, kuchyňou a otvorenou obývacou izbou s prístupom na terasu. Nachádza sa len 400 metrov od piesočnatej pláže a k všetkým obchodom a občianskej vybavenosti je to len na skok. Byt sa predáva s mnohými doplnkami, ako je nábytok, elektrina, spoločná záhrada, klimatizácia a mnoho ďalšieho.

Špeciálna cena do konca októbra. Nová cena od 1.11. bude 100 000 eur.

O správu nehnuteľností sa postaráme od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých ohľadoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Kallithea je letovisko, ktoré v lete priťahuje ľudí z oblasti Chora, obklopené borovicovými horami, plážami a pobrežnými parkami. V reštauráciách a tvarénoch sa podávajú čerstvé morské plody. . Neďaleko sa nachádzajú staroveké ruiny, napríklad zvyšky chrámu zasväteného egyptskému bohu Diovi Amonovi, a kostoly s kvetinovými mozaikami z 19. storočia. Sandále , med a ďalšie tradičné výrobky z tejto oblasti sú k dispozícii v špecializovaných obchodoch.

Ak máte záujem o ďalšie informácie alebo prehliadku objektu, kontaktujte nás. Táto nehnuteľnosť sľubuje lukratívnu návratnosť vašich investícií a výnimočné zážitky.

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami. Pri výbere vám profesionálne a férovo poradíme. Zabezpečíme, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez problémov. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov.

Pozrite si našu webovú stránku, kde nájdete ďalšie zaujímavé a aktuálne ponuky.

Mojím cieľom je získať informácie.

Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
2+kk
Plocha
45 m2
Úžitková plocha
45 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Obchod
0 m
Lekár
80 m
Kaviareň
50 m
Reštaurácia
0 m
Bar
40 m
Škola/škôlka
10 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00