Útulný 2+kk, 100 m od mora, Durres, Albánsko

Durres, Albánsko – ID 8025
69,500 €
Plocha 60 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/3
More 100 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám pekný apartmán, 2+kk, v oblasti Durres, Albánsko. Nachádza sa na 2. poschodí v budove s výťahom. Dispozične je riešený ako chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón. Budova, v ktorej sa byt nachádza, sa nachádza približne 100 m od mora. Dobrá a tichá lokalita na relaxáciu. Nájdete tu všetko, čo potrebujete na pohodlnú dovolenku: obchody, školy, reštaurácie a kaviarne, salóny krásy, kliniky a ďalšie. Poplatok za údržbu je 8 až 12 € mesačne.

Inzerovaná cena zahŕňa náklady na zabezpečenie právneho servisu.

Investujte v rozvíjajúcej sa krajine s veľmi priaznivými podmienkami a Jadranským morom s krásnymi plážami ako v Chorvátsku. Teraz je ten správny čas. Chcete ochrániť svoje financie pred infláciou? Chcete sa zabaviť a zároveň zarobiť peniaze? Sme česká s.r.o. s dlhoročnými skúsenosťami. Poradíme vám profesionálne a férovo. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez starostí. Riadime sa heslom - Náš vzťah kúpou nekončí, ale iba začína. Ponúkneme vám širokú škálu popredajných služieb (prenájom, údržba, rekonštrukcia a mnoho ďalšieho...).

Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

V pobrežnom meste Durrësi, ktoré sa nachádza 34 km od hlavného mesta Tirana, sa nachádza najväčší albánsky prístav - a jedno z najstarších miest v krajine. "Večné mesto" na Jadrane má 3 000-ročnú históriu. Vďaka svojej dlhej histórii je mesto prirodzene plné starovekých archeologických nálezísk a nálezov vrátane slávneho amfiteátra rímskeho cisára Hadriána, ktorého kapacita 15 000 miest ho robí druhým najväčším amfiteátrom na Balkáne. Staré mesto bolo obohnané hradbami, z ktorých tretina ešte stále stojí. Po starovekých cestách, ktoré sa zachovali do histórie, kedysi kráčal aj samotný Caesar. Durrës je fantastickou destináciou pre milovníkov histórie a umenia: za Archeologickým múzeom si návštevníci môžu prezrieť Etnografické múzeum, ktoré bolo domovom slávneho herca Alexandra Moissiho, a v centre mesta sa nachádza galéria umenia. Durrës je tiež ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú relaxovať pri mori, pretože jeho piesočnaté pláže a početné reštaurácie s nádherným výhľadom na Jadran predstavujú dokonalú dovolenku.

Viac podobných ponúk nehnuteľností nájdete na našej webovej stránke.

Podlažie
2
Počet podlaží
3
Dispozícia
2+kk
Plocha
60 m2
Úžitková plocha
60 m2
Balkón
Áno
Obchod
270 m
Lekár
2 km
Kaviareň
380 m
Reštaurácia
10 m
Bar
10 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00