Úplne nový mezonetový byt, v úplne novom komplexe, Nikiti, Grécko

Nikiti, Grécko – ID 10491
300,000 €
Plocha 100 m2
Dispozícia 4+kk
Podlažie 2/2
More 300 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Tento projekt pozostáva zo 4 domov, z ktorých každý má 2 mezonety, a už sa predalo 6 z 8 mezonetov. Konajte rýchlo a zabezpečte si jeden zo zvyšných dvoch, oba ponúkajú nádherný výhľad na more.

Mezonety na predaj:

Mezonet 1: 100 m2, výhľad na more,

Mezonet 2: 110 m2, výhľad na more, ( 310 000 EUR)

Blízkosť najlepších pláží: Len 300 metrov od jednej z najlepších pláží so zlatistým pieskom a prestížnym ocenením "modrá vlajka".

Vychutnajte si priamy prístup k supermarketom, barom a autentickým tavernám pre typické grécke zážitky.

Ak máte záujem o viac informácií alebo prehliadku tejto nehnuteľnosti, neváhajte nás kontaktovať. Táto nehnuteľnosť sľubuje lukratívnu návratnosť vašich investícií a výnimočné zážitky.

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami. Pri výbere vám profesionálne a férovo poradíme. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez problémov. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov.

Pozrite si našu webovú stránku, kde nájdete ďalšie zaujímavé a aktuálne ponuky.

Mojím cieľom je získať informácie.

Nikiti (grécky Νικήτη) je mesto v severozápadnej polohe na polostrove Sithonia, 110 km od Solúna. Nikiti je administratívnym hlavným mestom Sithónie.

Nikiti je rozdelené na 2 oblasti: pôvodnú dedinu "Old-Nikiti" vo vnútrozemí a novú turistickú oblasť Nikiti na pobreží vo vzdialenosti 2 km. K obci Nikiti patrí aj osada Elia, ktorá sa nachádza 11 km južne. Celoročne tu žije približne 3 000 obyvateľov. V lete sa počet obyvateľov zvyšuje na 20 000. Prostredie v okolí Nikiti ťaží zo svojej geografickej polohy a zahŕňa široké piesočnaté pláže na juhu a tiež rozsiahlu borovicovú krajinu a olivové háje na severe.

Jedným z hlavných každoročných podujatí sú plavecké maratóny, pri ktorých musia účastníci súťažne preplávať záliv Toroneos. Súťaž začína v dedine Kallithea na západnom polostrove Kassandra a končí po 24 km v Nikiti v Sithónii.

Medzi ďalšie atrakcie patrí medový festival a športové podujatie "Sithonia

Podlažie
2
Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
100 m2
Úžitková plocha
100 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
150 m
Lekár
740 m
Kaviareň
300 m
Reštaurácia
170 m
Bar
500 m
Škola/škôlka
460 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00