Trojpodlažný dom s grilom na predaj v obci Elešnitsa

Elešnitsa, Bulharsko – ID 2690
Plocha 150 m2
Dispozícia 4+kk
Zjazdovka 11 000 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame na predaj trojpodlažný dom v pokojnej časti obce Elešnitsa. Obec sa nachádza len 11 km od známeho lyžiarskeho strediska Bansko a je známa svojimi minerálnymi prameňmi. Nachádza sa v oblasti, ktorá je atraktívnym miestom pre rekreáciu, horskú, vidiecku a lyžiarsku turistiku. Dom na predaj má tri podlažia s rozlohou 120 m2 a nachádza sa na pozemku s rozlohou 150 m2 Na prvom podlaží sa nachádzajú tieto miestnosti: chodba, obývacia izba s krbom, samostatná kuchyňa, toaleta a práčovňa. Druhé poschodie ponúka: vstupnú halu, dve spálne a kúpeľňu s WC. Tretie poschodie ponúka: dve spálne a kúpeľňu s WC. Na dvore domu sa nachádza gril s altánkom a ohnisko. K dispozícii sú aj dve miestnosti vhodné na výrobu vína. Nehnuteľnosť je vhodná na investíciu do malého rodinného hotela. Z priestrannej terasy je nádherný výhľad na hory. Video nájdete na našej webovej stránke.

A ešte niečo o Bansku:
Mesto sa nachádza v nadmorskej výške 927 metrov, v údolí, kde sa stretávajú tri pohoria - Pirin, Rodopy a Rila.
Na jednej strane Rodopy, na druhej strane Rila s najvyšším vrchom Balkánskeho polostrova Musala (2925 m) a na tretej strane Pirin.
Mesto Bansko je hlavným administratívnym a kultúrno-ekonomickým centrom regiónu.
Nachádza sa 161 km južne od letiska v Sofii a 56 km juhovýchodne od Blagoevgradu, s ktorým má dobré spojenie.
Bansko je obľúbenou destináciou, pretože sa nachádza v blízkosti Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.
Pretože v Bansku je všetko!
Zimná turistika
Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú zaradené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. So zjazdovkami s dĺžkou od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je to najlacnejšie letovisko v tejto kategórii spomedzi 400 skúmaných. Bansko ponúka 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrú lyžiarsku školu a lyžiarsky obchod, ktorý je k dispozícii lyžiarom a snowboardistom.
27 km moderných vysokokapacitných lanoviek prepraví hostí rýchlo a pohodlne na zjazdovky, ktoré sú dokonale upravené a bezchybne vybavené.
Lyžiarska oblasť má celkovo 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú príležitosť na 16 km dlhý nepretržitý zjazd. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.
Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, šesť vlekov a desať detských vlekov. K dispozícii je mobilný kolotoč, nové detské výťahy a škôlka.
Letná turistika
Pre potreby letnej turistiky v Národnom parku Pirin bolo vytvorených 13 hlavných a 17 vedľajších horských trás. Horolezectvo je povolené na 6 miestach. Vo vysokohorskej časti pohoria sa v lete nachádza osem horských chát a päť útulní. Okrem toho sa organizujú výlety do kláštorov Rila a Rožen, Melnik, medvedí park v Belići, dedina Trigrad, jaskyňa "Čertovo hrdlo" a ďalšie pamiatky a krásne miesta; horská turistika v Pirine, jazda na koni v Rile, cyklistika, rafting, buginy, safari, offroad a paintball.
Pravidelné podujatia:
Preteky Svetového pohára v alpskom lyžovaní na trati "Alberto Tomba".
Od decembra do apríla sa tu koná množstvo zimných podujatí - súťaže v alpskom lyžovaní, snowboardingu, biatlone.
Júl - letný divadelný festival
August - Medzinárodný jazzový festival
September - Pirin Folk Bulharsko - Bansko. Medzinárodný festival bulharských pôvodných piesní.
November - Bansko Film Fest - Medzinárodný festival horských filmov.
Bansko je najnovšie zimné lyžiarske stredisko v Bulharsku a pravdepodobne aj najkrajšie. V posledných rokoch prilákalo letovisko značné zahraničné investície, ktoré umožnili výrazné zlepšenie infraštruktúry a služieb pre voľný čas.
Podnikanie v oblasti cestovného ruchu je hlavnou oblasťou strategického významu pre sociálno-ekonomický rozvoj mesta Bansko. Rastúci objem investícií do cestovného ruchu viedol k vytvoreniu nových pracovných miest v službách cestovného ruchu a niekoľkonásobne viac v stavebníctve. V posledných rokoch tu bolo postavených viac ako sto hotelov, od malých rodinných hotelov až po luxusné kúpele.
V lyžiarskom stredisku sa vybuduje druhá lanovka a 30 miliónov eur sa investuje do golfového ihriska. Miestny priemysel je zastúpený malými dielňami v oblasti spracovania dreva a odevov, mnohými firmami v oblasti obchodu a služieb, hotelov a reštaurácií, poľnohospodárstva. Spracovatelia dreva a remeselníci sú prepojení v dcérskej organizácii, keďže veľká časť ich produkcie (nábytok) je určená na vývoz. Rozvoj tohto odvetvia a investičná politika malých a stredných podnikov v drevospracujúcom priemysle prechádza dynamickým vývojom a flexibilitou.
Poľnohospodárstvo - využíva sa približne 20 % ornej pôdy. Pestujú sa tu najmä zemiaky a tabak. Chovajú sa tu najmä kravy, kozy a ovce.
Počet podlaží
3
Dispozícia
4+kk
Plocha
150 m2
Pozemok
150 m2
Úžitková plocha
120 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
120 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
6 km
Lekár
520 m
Kaviareň
940 m
Reštaurácia
900 m
Bar
6 km
Škola/škôlka
870 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00