Trojpodlažná vila, prvá línia, nízky poplatok za údržbu, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 1662
405,000 €
Plocha 225 m2
Dispozícia 5+kk
More 80 m
Poplatok za služby 550 € za rok
Stav K nastěhovanie
Priestranná a veľmi pohodlná trojpodlažná vila na predaj za bezkonkurenčnú cenu! Vila sa nachádza v uzavretom komplexe, v prvej línii k moru, len 80 metrov od krásnej pláže, v bulharskom meste Sveti Vlas. Vila má štyri spálne, obývaciu izbu s kuchynským kútom, tri kúpeľne s WC. K dispozícii je krb a gril. Dom ponúka nádherný výhľad na more na jednej strane, hory na druhej strane, je vo výbornom stave, veľmi svetlý a priestranný.
Rozloženie -
1. poschodie: 2 spálne a kúpeľňa s WC, veranda
2. poschodie: 2 spálne a kúpeľňa s WC, balkón
3. poschodie: chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC, obrovská terasa.
Vila má vlastný bazén.
Rozloha vily je 225m2, celkový počet lôžok 8+2 osoby.
Komplex, v ktorom sa vila nachádza, sa nachádza v meste Sveti Vlas - jedinečnom mieste z hľadiska krásy krajiny, kde sa Čierne more približuje k malebnej Starej planine, na úpätí ktorej sa rozprestierajú borovicové lesy a nekonečné piesočnaté pláže - mnoho obchodov, kúpele a reštaurácie, zábavné atrakcie pre deti, množstvo reštaurácií s rôznymi kuchyňami z celého sveta, piano bary, diskotéky/nočné kluby, SPA centrum, prístav pre jachty s kapacitou viac ako 300 jácht, množstvo rôznych pláží, amfiteáter Arena - 450 miest; Supermarkety; kyvadlová doprava na Slnečné pobrežie; centrum vodných športov; pravoslávny kostol "Sveti Vlas"; luxusné bary a reštaurácie pozdĺž pobrežia, sieť obchodov a služieb...a mnoho ďalších... Sveti Vlas je vzdialený 1,5 km od Slnečného pobrežia (5 minút verejnou dopravou) a 7 km od Nesebaru. Preto je ideálnym miestom na oddych, ak nechcete byť v ruchu Slnečného pobrežia, ale chcete navštevovať jeho bary a diskotéky a zabávať sa, kedykoľvek sa vám zachce. Nesebar je perlou Bulharska - skutočným majstrovským dielom architektúry, ktoré sa zachovalo dodnes. Úzke dláždené uličky a stredoveké kostoly v meste vytvárajú nádhernú atmosféru pokoja, útulnosti a harmónie. Nesebar je vzdialený len 15 minút od letoviska Sveti Vlas. Z prístaviska Sveti Vlas odchádza každú hodinu námorný taxík do Nesebaru.
Tento komplex sa nachádza v severnej časti letoviska Sveti Vlas, je postavený v tradičnom bulharskom štýle, je rozdelený na 2 časti a pozostáva z niekoľkých samostatných budov s bohato upraveným dvorom. Komplex má 280 apartmánov a 6 rodinných domov. Celková rozloha pozemku je 20 tisíc metrov štvorcových. Majiteľom a ich hosťom sa v komplexe ponúka-
2 bazény s detskou časťou
masážny a kozmetický salón,
kaderníctvo
fitness
2 reštaurácie
piano bar
bezpečné parkovanie
recepcia
správa nehnuteľností
24-hodinová ochrana
Medzinárodné letisko Burgas - 34 km
Slnečné pobrežie - 8 km
Nesebar - 12 km
Burgas - 43 km
Údržbový poplatok je 550 € ročne
Počet podlaží
3
Dispozícia
5+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
225 m2
Pozemok
100 m2
Úžitková plocha
225 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
225 m2
Obchod
60 m
Lekár
4 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
70 m
Bar
140 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00