Svetlý a priestranný 2-izbový byt v tichej lokalite, Pefkochori, Grécko

Pefkochori, Grécko – ID 10429
150,000 €
Plocha 40 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/2
More 400 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Jednoizbový apartmán na predaj v malej budove v centre krásneho nenáročného letoviska neďaleko pobrežia obľúbeného mesta Pefkohori. Je ideálny pre rodiny s malými deťmi, pretože na pláž a z nej sa dá veľmi ľahko prejsť pešo so všetkými zariadeniami. Hlavný úsek piesočnatej pláže a množstvo malých obchodíkov otvorených po celý rok sú tiež vzdialené len niekoľko minút chôdze od domu. Pre celú rodinu je k dispozícii priestranný balkón z obývacej izby a markíza pre súkromie a ochranu pred slnkom. Byt je udržiavaný vo výbornom stave a má výhody, ako je klimatizácia, take môže byť navštívený v zime, pretože vykurovanie je prostredníctvom kotla, všetok nábytok a moderné spotrebiče vrátane skríň od podlahy až po strop v spálňach a chodbe , hliníkové okná a dvere so sieťkami proti hmyzu a žalúziami. Mnoho výhod, ako sú bezpečnostné dvere a mnoho ďalšieho. Výborný príjem z prenájmu, ak sa rozhodnete pre prenájom. 400 m od piesočnatej pláže.

O správu nehnuteľnosti sa postaráme od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Pefkochori je starobylá dedina s obielenými domami obklopená citrusovými a olivovými hájmi, ktorá sa tiahne až k obľúbenému plážovému letovisku Toroni Bay. V lete sem dovolenkárov lákajú možnosti šnorchlovania, parasailingu, ako aj prechádzky a výhľad na západ slnka z reštaurácií alebo tradičných taverien ponúkajúcich stredomorské špeciality. Večer sa v baroch a kluboch konajú hudobné vystúpenia s gréckou a srbskou hudbou. Nákupné možnosti zahŕňajú obchody s ručne vyrábanými suvenírmi, ako sú šperky a citrónový likér.

Pefkochori , čo v preklade znamená "borovicová dedina", je turistické mesto, ktoré sa nachádza na juhovýchode polostrova Chalkidiki v Grécku. Pefkochori je pomenované podľa borovíc, ktoré sa hojne vyskytujú v horách v tejto oblasti. Počet obyvateľov v roku 2011 bol 1 931. Pefkochori sa nachádza na severovýchodnom pobreží polostrova, 3 km juhovýchodne od Chaniotis, 4 km severne od Agia Paraskevi a 92 km juhovýchodne od Solúna.

Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
2+kk
Plocha
40 m2
Úžitková plocha
40 m2
Balkón
Áno
Obchod
10 m
Lekár
60 m
Kaviareň
40 m
Reštaurácia
10 m
Bar
60 m
Škola/škôlka
110 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00