Stavebný pozemok v blízkosti pláže, skvelá cena, Ravda

Burgas, Bulharsko – ID 4246
86,150 €
Plocha 770 m2
More 500 m

Ponúkame na predaj pozemok vzdialený len 500 metrov od pláže v Ravde a niekoľko metrov od strediska Aqua Paradise. Pozemok má rozlohu 770 m2 a je možné na ňom postaviť nižšiu budovu (do výšky 10 metrov). Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu alebo penziónov. Ravda je takmer spojená s Nesebrom. Výborná investičná príležitosť, odporúčame!

Ravda je synonymom pokojnej dovolenky strávenej v súkromí, plnej relaxu a vlhkého morského vzduchu. Na útulných plážach roztrúsených v pobrežnej zóne si každý nájde miesto na leňošenie. Pre tých najlenivejších je v Ravde k dispozícii aquapark, ktorý sa vyrovná aquaparku v Primošku, obľúbenom mestečku na polostrove. Jediným rozdielom je azda len cena, ktorá je tu oveľa prijateľnejšia ako v iných častiach Bulharska. Výhodnejšie tu kúpite naozaj čokoľvek, či už suveníry z dovolenky alebo ovocie na miestnom trhu. Výborná je aj dostupnosť prímestskou dopravou do blízkych letovísk, ako je známe Slnečné pobrežie, Burgas alebo historický Nesebar, ktorý je s mestom Ravda v tesnej blízkosti.

Plocha
770 m2
Obchod
1 km
Lekár
470 m
Kaviareň
470 m
Reštaurácia
370 m
Bar
430 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00