rodinný dom v dobrom stave, Chelopechene, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 6443
66,500 €
Plocha 1200 m2
Dispozícia 3+1
More 10 000 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám na kúpu rodinný dom, ktorý prešiel modernizáciou, ale je vhodný na úpravy podľa vlastných predstáv. Dom sa nachádza vo veľmi pokojnej dedinke vzdialenej 14 km od mesta Kavarna. Rozloha domu je 100 m2 a dispozícia je 3+1. Dom je prízemný, s dvoma vchodmi. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby so špajzou, dvoch spální, samostatnej kuchyne s jedálňou a kúpeľne s WC. Vedľa domu sa nachádza garáž. V záhrade sa nachádza vonkajšie posedenie. Na pozemok je privedená obecná voda a elektrina. Odpad sa rieši pomocou septiku. Pozemok má 1200 m2 a je rozdelený na okrasnú časť pred domom, kde sú okrasné rastliny a ovocné stromy, a úžitkovú časť za domom, kde sú menšie hospodárske budovy vhodné na chov zvierat. Celý pozemok je oplotený Pozemok má veľký potenciál pre všetkých pestovateľov ovocia a zeleniny alebo chov hospodárskych zvierat.

Čelopečene je malá, pokojná dedinka, v ktorej trvalo žije len niekoľko obyvateľov. Ostatné domy sú neobývané alebo ich počas sezóny obývajú cudzinci. Najbližšia väčšia obec je Vranino.

Vranino je obec s približne 280 obyvateľmi. Nachádza sa 10 km od mesta Kavarna, ktoré má mestskú pláž. V obci sa nachádza kultúrny dom, materská škola, obecný úrad, pošta, cesty sú v dobrom stave, pokrytie všetkými mobilnými operátormi, do obce premávajú pravidelné autobusy. Hlavná cesta do obce je tiež vo veľmi dobrom stave.

Čelopečene patrí pod mesto Kavarna.

Mesto Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové kapely. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť dobre udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. K dispozícii sú aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybový aparát.

Počet podlaží
1
Dispozícia
3+1
Plocha
1200 m2
Pozemok
1200 m2
Úžitková plocha
100 m2
Garáž
Áno
Zastavaná plocha
100 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
13 km
Lekár
13 km
Kaviareň
13 km
Reštaurácia
13 km
Bar
13 km
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00