Rodinný dom v blízkosti mora a pláže, ekologická lokalita, pozemok 400m2, Poroy

Poroy, Bulharsko – ID 3223
135,000 €
Plocha 195 m2
Dispozícia 4+kk
More 1 500 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Poroy, obec Pomorie, okres Burgas. Objekt je navrhnutý pre maximálny komfort a pohodlie jeho obyvateľov. Ide o dvojpodlažnú novostavbu, ktorá sa nachádza 30 km od Burgasu, len 23 km od mesta Pomorie a 16 km od Nesebaru. Nehnuteľnosť má celkovú zastavanú plochu 195 m2, pozemok má rozlohu 400 m2.
Rozloženie:
1. poschodie: priestranná obývacia izba s kuchynským kútom, veranda, práčovňa, plne vybavená kúpeľňa s WC.
2. poschodie: tri spálne, dve kúpeľne s toaletami, práčovňa a dve terasy s krásnym výhľadom.
Dom je postavený z kvalitných materiálov, zábradlie a plot sú vyrobené z kovaného železa. Stropy na druhom poschodí, ktoré môžete vidieť na fotografiách, sú obložené dreveným obkladom s klopenými doskami. Video apartmánu na našej webovej stránke
Pravidelná autobusová doprava spája Poroy so Slnečným pobrežím, Nesebrom, Pomorím a Burgasom. Najbližšia pláž na Slnečnom pobreží je vzdialená len 15 km. Objekt je vhodný na celoročné využitie aj na prenájom.
V blízkosti obce tečie rieka Hadžijska, neďaleko je aj vodná nádrž Poroy. Nadmorská výška je približne 90 m. Podnebie je mierne kontinentálne, vytvorené pod vplyvom Čierneho mora. Zimy sú mierne a letá teplé s priemernou júlovou teplotou +24 °C. Obec má 917 obyvateľov. Niekoľko rodín zo zahraničia si v obci kúpilo nehnuteľnosti. Pravidelná autobusová doprava spája obec Poroy so Slnečným pobrežím, Nesebrom, Burgasom a Pomorím. V obci je zavedená elektrina a vodovod. K dispozícii je pokrytie všetkých mobilných operátorov, internetové pripojenie a káblová televízia. Nachádzajú sa tu obchody, podniky a rodinné hotely. V obci Poroy sa nachádza stredná škola, materská škola a detské tvorivé centrum. Lekársku starostlivosť poskytuje všeobecný lekár. Hostia a obyvatelia mesta Poroy môžu navštíviť tieto atrakcie:
-Kostol Premenenia Pána v Pomorí je jedným z najstarších kostolov postavených v roku 1765.
-Kláštor Sveti Georgi je jediným aktívnym mužským kláštorom v juhovýchodnom Bulharsku.
-Prírodná rezervácia "Stari Pomorie kashchi" je komplexom domov postavených v 19. storočí v typickom štýle bulharského obrodenia.
-Nádrž "Poroy" - má vynikajúce podmienky na rybolov.
Mesto Nesebar je jedným z najstarších miest v Európe a je vyhlásené za architektonickú a archeologickú rezerváciu.
Dedinka Poroy je ideálnym miestom, kde si môžete vychutnať pokoj a ticho, ďaleko od hluku mesta a hlavných prímorských letovísk.
Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
195 m2
Pozemok
400 m2
Úžitková plocha
195 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
195 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
5 km
Lekár
10 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
4 km
Bar
4 km
Škola/škôlka
430 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00