Rodinný dom s výhľadom na more, s vlastným dvorom a bazénom, 5 km od pláže, Rogačevo

Rogačevo, Bulharsko – ID 5967
Plocha 150 m2
Dispozícia 4+kk
More 5 000 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame krásny a pohodlný rodinný dom s bazénom v Rogačeve. Dom je dvojpodlažný.
Na prvom poschodí - obývacia izba s kuchyňou, WC, veranda;
na druhom poschodí - 3 spálne, 2 kúpeľne, panoramatická terasa. Dom je kompletne zariadený a vybavený. V obývacej izbe je krb, všetky izby majú klimatizáciu.
Na dvore sa nachádza bazén s grilom. Parkovisko za domom. Zastavaná plocha domu 150 m2. Dvor má 418 m2. Rogačevo sa nachádza 5 km od pláže Kranevo a 7 km od pláže Albena. Vzdialenosť do Varny je 20 km. V okolí sa nachádzajú medzinárodné golfové ihriská. Ekologicky čisté miesto s mimoriadne krásnou a relaxačnou atmosférou pre rodinnú dovolenku alebo vyvážený životný štýl. Veľmi kvalitná nehnuteľnosť za dobrú cenu! Odporúčame!
Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Vo všetkom zlom je však aj niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.
Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
150 m2
Pozemok
490 m2
Úžitková plocha
150 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
150 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
5 km
Lekár
3 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
730 m
Bar
5 km
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00