Rodinný dom s výhľadom na more, najvyššia cena, Balčik

Balčik, Bulharsko – ID 2941
160,000 €
Plocha 300 m2
Dispozícia 5+1
More 2 000 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame zariadený dom v Balčiku, v blízkosti botanickej záhrady s úžasným výhľadom na more. Dom je 4-podlažný a má nasledovnú dispozíciu:
Prízemie - veľká garáž s teplým prepojením s domom, 2 izby, kúpeľňa s WC, technická miestnosť s veľkým kotlom a práčkou;
Prvé poschodie - chodba, obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom, kúpeľňa s WC, priestranná veranda s výhľadom na more;
Druhé poschodie - chodba, 2 spálne, kúpeľňa s WC, terasa s výhľadom na more;
tretie poschodie - chodba, 2 spálne, kúpeľňa s WC, panoramatická terasa s výhľadom na more. Dom je zariadený a vybavený, je tu nainštalovaný alarm. Úžitková plocha domu je 200 m2, vrátane všetkých terás - asi 300 m2. Rozloha pozemku je 567 m2. Dom je vzdialený 1 km od botanickej záhrady v Balčiku a 2 km od pláže. Dom je vhodný na celoročné bývanie aj na prenájom.
My v MOJE REALITY U MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Najsevernejšie hlavné bulharské prímorské letovisko Balčik je veľmi pekné letovisko nad širokým zálivom. Budovy sú v kopcoch nad morom a sústredené okolo troch nad sebou položených námestí spojených hlavnou vertikálnou ulicou. Samotné mesto a jeho okolie je veľmi malebné vďaka vápencovým útesom a skalným útvarom nad mestom. Balčik je v porovnaní s neďalekou Albenou a Zlatými pieskami lacnejším miestom, pretože tu žije veľa domácich obyvateľov. Je to normálne bulharské mestečko, nie vyslovene turistické letovisko. Už rímsky básnik Ovidius obdivoval jeho krásu a nazval ho Bielym mestom. Táto charakteristika platí dodnes vďaka mnohým domom postaveným z bieleho kameňa a jedinečným "bielym" pieskovcovým skalám, medzi ktorými sa mesto nachádza. Balčik je len málo ovplyvnený medzinárodným cestovným ruchom a stále si zachováva atmosféru čiernomorského prístavného mesta.
Bulharsko začína priťahovať aj golfistov. Pred niekoľkými rokmi by ponuku golfu v Bulharsku nikto nebral vážne. Dnes to však už neplatí. Poprední svetoví investori a dizajnéri uvádzajú do života šport, ktorý nie je súčasťou bulharskej športovej tradície, ale má potenciál stať sa veľmi populárnym. Oblasť pozdĺž pobrežia Čierneho mora v nedotknutej prírode severovýchodnej časti krajiny, v blízkosti mesta Balčik a rumunských hraníc, je takmer predurčená stať sa mekkou golfistov. Investori vycítili potenciál tejto krajiny pre jej príjemné klimatické podmienky, neuveriteľne krásnu a rozmanitú krajinu, dobré ceny, more a hory. V skutočnosti ideálna konštelácia. Hoci má krajina malú hráčsku základňu, menej ako 400 hráčov, a zatiaľ len niekoľko ihrísk, tieto nízke čísla vyvažuje ešte vyššia kvalita.
Všetky ihriská sú kvalitné, spĺňajú svetové štandardy a majú primerané zázemie. Ak k tomu pripočítame skutočnosť, že na súčasných bulharských golfových projektoch sa podieľajú osobnosti ako Gary Player, Ian Woosnam, Jack Nicklaus, Bulharsko sa stane jednou zo zaujímavých destinácií pre všetkých golfistov. Na náhornej plošine vo výške približne 200 m nad morom, nad zálivom tvoreným mysmi Kaliakra a Galata, sa nachádzajú tri úžasné 18-jamkové ihriská - Lighthouse Golf Resort, BlackSeaRama Golf & Villas a Thracian Cliffs Resort. Ďalšie dve ihriská navrhol Gary Player a obe robia svojmu tvorcovi skutočnú česť. Lighthouse je príjemné ihrisko s vysokým štandardom (PAR 71, dĺžka 6 105 m, min HCP 36), zatiaľ čo BlackSeaRama je malebné, so zaujímavou filozofiou jamiek (PAR 72, dĺžka 6 648 m a HCP limit 28 pre mužov a 36 pre ženy). Skutočnou perlou medzi európskymi ihriskami je však ihrisko v rezorte Thracian Cliffs. Hráčov tu čaká nezabudnuteľný zážitok. Sám Gary Player o ňom povedal, že je to jeho najlepšie ihrisko, "Pebble Beach Európy", a že ašpiruje na jedno z najkrajších ihrísk na svete. Mimoriadna krása je v tomto prípade vyvážená aj náročnosťou, alebo pre hráča výzvou všetkých výziev. K ihriskám patria aj kvalitné služby, ubytovanie v tesnej blízkosti, typická veľmi dobrá kuchyňa a množstvo skvelých značiek vín.
Počet podlaží
4
Dispozícia
5+1
Výhľad na more
Áno
Plocha
300 m2
Pozemok
567 m2
Úžitková plocha
200 m2
Terasa
Áno
Lodžia
Áno
Balkón
Áno
Garáž
Áno
Zastavaná plocha
300 m2
Obchod
6 km
Lekár
5 km
Kaviareň
6 km
Reštaurácia
5 km
Bar
6 km
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00