Rodinný dom s niekoľkými apartmánmi na predaj v Ulcinji

Ulcinj, Čierna Hora – ID 10058
380,000 €
Plocha 350 m2
Dispozícia iný
More 800 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Letná sezóna

Ak hľadáte priestranný a pohodlný dom v blízkosti Veľkej pláže v Ulcinji? Tento úžasný viacgeneračný obytný dom je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú moderné a pohodlné bývanie v krásnom prostredí.

Popis nehnuteľnosti: V blízkosti centra mesta Ulcinj je situovaný rodinný dom s rozľahlým pozemkom, ktorý je vhodný na bývanie:

Suterén. Táto časť domu ponúka praktický priestor na uskladnenie a zabezpečenie čistoty v dome.

Na prvom poschodí sa nachádza priestranný trojizbový byt s rozlohou 85 m2. Tento byt má dve moderné kúpeľne a pôsobivý balkón s výhľadom na okolitú prírodu s rozlohou 20 m2. Je to ideálne miesto na oddych po dlhom dni.

Druhé poschodie pozostáva z plochy 85 m2, ktorá je rozdelená na tri samostatné apartmány, každý s vlastným balkónom. Táto časť domu poskytuje rôzne možnosti na bývanie alebo investíciu.

Tretie poschodie s rozlohou 82 m2 ponúka tiež tri apartmány s balkónmi a nádherným výhľadom na more. Tu si môžete vychutnať osviežujúcu morskú panorámu a nádherné západy slnka.

Tento rodinný dom sa nachádza približne 800 metrov od nádhernej Veľkej pláže, čo z neho robí ideálnu lokalitu pre milovníkov mora a slnka. Dom sa ponúka kompletne zariadený, čo znamená, že noví majitelia môžu okamžite využívať výhody tohto úžasného domu.

Či už hľadáte nový domov pre svoju rodinu, alebo investičnú príležitosť v turisticky atraktívnej lokalite, tento dom má všetko, čo potrebujete. Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií a obhliadku tejto skvelej nehnuteľnosti.

Najjužnejšie mesto na čiernohorskom pobreží je Ulcinj, ktorého história siaha hlboko do dávnej minulosti. Toto miesto bolo vďaka svojej mimoriadnej strategickej polohe v nasledujúcich storočiach cieľom mnohých vojenských výprav a pokusov o jeho ovládnutie.

Ulcinj a jeho okolie sú jednou z najdôležitejších turistických oblastí Čiernej Hory. Okrem starobylých pamiatok a zachovalej prírody sem návštevníkov lákajú najmä ideálne podmienky na letný pobyt pri mori. Vzhľadom na miestne podnebie (ročne je tu 217 slnečných dní a priemerná teplota je 26 °C) trvá kúpacia sezóna od apríla do konca októbra. Priamo v meste sa nachádza 600 m dlhá Malá pláž, ktorá sa vyznačuje veľmi pozvoľným klesaním do mora. Pláž lemuje promenáda s množstvom reštaurácií, barov a kaviarní.

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami. Vieme vám profesionálne a férovo poradiť pri výbere. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez starostí. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov.

Pozrite si našu webovú stránku, kde nájdete ďalšie zaujímavé a aktuálne ponuky.

Mojím cieľom je získať informácie.

Počet podlaží
4
Dispozícia
iný
Výhľad na more
Áno
Plocha
350 m2
Pozemok
250 m2
Úžitková plocha
290 m2
Lodžia
Áno
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
90 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
690 m
Lekár
6 km
Kaviareň
780 m
Reštaurácia
480 m
Bar
800 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00