Radový dom s bazénom v pokojnej časti Privlaky

Privlaka, Chorvátsko – ID 9483
430,000 €
Plocha 290 m2
Dispozícia 4+kk
More 90 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Letná sezóna

Ponúkame na predaj dobre situovaný rodinný dom v pokojnej časti obce Privlaka v regióne Zadar. Tento moderný dvojpodlažný rodinný dom s dispozíciou 4 izieb bol postavený v roku 2016 a nachádza sa len 90 metrov od mora, čo umožňuje ľahký prístup ku kúpaniu a vodným radovánkam.

Dom má zastavanú plochu 90 m² a ponúka aj úžitkovú plochu 90 m². Celková rozloha pozemku je 290 m², z toho 200 m² tvorí upravená záhrada s bazénom. Výhodou tejto nehnuteľnosti je, že sa tu nachádza balkón a terasa, ktoré poskytujú dostatok vonkajšieho priestoru na oddych s výhľadom na more.

Dom je vybavený všetkými inžinierskymi sieťami vrátane elektriny, diaľkového vodovodu a vlastnej čističky odpadových vôd. Nehnuteľnosť je murovaná a vyniká veľmi dobrým stavebným stavom. Betónové schodisko so zábradlím zabezpečuje bezpečný pohyb medzi dvoma poschodiami.

Interiér domu je kompletne zariadený a pripravený na nasťahovanie, pričom termín je k dispozícii od 30. augusta 2024. Obytné priestory sú vybavené moderným nábytkom a spotrebičmi, ktoré zabezpečujú pohodlné bývanie. Elektrické lokálne kúrenie zaručuje príjemnú teplotu aj v chladnejších mesiacoch roka.

Pred domom sa nachádza parkovacie miesto a celý pozemok je oplotený plotom, ktorý zabezpečuje dostatok súkromia. Prístup k domu je po betónovej ceste, čo prispieva k pohodliu a lepšej dostupnosti.

Dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite so všetkými potrebnými službami a výbornou dostupnosťou. Privlaka je obľúbené letovisko s krásnymi plážami a čistým morom, čo z neho robí ideálne miesto na trvalé bývanie aj na rekreačné účely.

Ak máte záujem o túto nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať. Ponúkame kompletný servis spojený s prevodom vlastníctva vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých potrebných registrácií. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v oblasti realít vám zaručujeme hladký a bezproblémový priebeh kúpy nehnuteľnosti.

Ďalšie zaujímavé ponuky nájdete na našej webovej stránke. Tešíme sa na vašu návštevu.

Mojím cieľom je nájsť nové riešenie.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
290 m2
Pozemok
592 m2
Úžitková plocha
90 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
90 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
390 m
Lekár
4 km
Kaviareň
750 m
Reštaurácia
40 m
Bar
340 m
Škola/škôlka
300 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00